• Informacje na temat:

  jacek bryndal

Artykuły na temat: jacek bryndal
 • Bryndal wyda płytę

  Rafał Bryndal (47 l.) po epizodzie z "Tańcem z gwiazdami" będzie kontynuował współpracę z zespołem Atrakcyjny Kazimierz, gdzie wokalistą jest jego brat Jacek Bryndal. To Rafał Bryndal był sprawcą wielu ciąż. Tekst do wielkiego przeboju grupy z lat dziewięćdziesiątych "Jako mąż i nie mąż" jest właśnie autorstwa Rafała Bryndala.

 • Atrakcyjny Kazimierz: Jako mąż i nie mąż...

  "On wciąż / Jest sprawcą wielu ciąż / Jako mąż i nie mąż" - w 1992 roku te słowa z Atrakcyjnym Kazimierzem śpiewało pół Polski. Drugie pół trzęsło się z oburzenia.

 • Ostatnia rumba Kawalca

  Na parkiecie "Tańca z gwiazdami" pozostało już tylko pięć par. W minioną niedzielę z programem musieli się pożegnać Jacek Kawalec i Blanka Winiarska. Para tańczyła rumbę "Always On My Mind". "Partnerowanie piękne ale rumby nie było" - krytykował Piotr Galiński. Kawalec i Winiarska otrzymali od jurorów jedynie 28 punktów.

 • Radio ocenzurowało Bryndala!

  Radiowa Jedynka nie pozwoliła Jackowi Bryndalowi, czyli Atrakcyjnemu Kazimierzowi, na wykonanie dwóch piosenek. Powód? Nawiązania do seksu.

 • Ostatni taniec Widawskiej!

  ..."Wygrała polityka. Ciekawe czy muszą oddać księżyc" - żartował Piotr Gąsowski. Największym zaskoczeniem programu był fenomenalny quickstep "When You Smiling" w wykonaniu Rafała Bryndala i Magdaleny(...) razem byli to Daria Widawska i Robert Kochanek. Ranking widzów po 7.odcinku: 1. Rafał Bryndal i Magdalena Soszyńska 2. Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin 3. Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino...

 • Ostatnia rumba Kawalca

  Na parkiecie "Tańca z gwiazdami" pozostało już tylko pięć par. W minioną niedzielę z programem musieli się pożegnać Jacek Kawalec i Blanka Winiarska.

 • Oficjalna lista uczestników "Tańca z gwiazdami"!

  Fidusiewicz i Alessia Surova; - Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin; - Stachursky i Dominika Kublik; - Halina Mlynkova i Robert Rowiński; - Isis Gee i Żora Korolyov; - Jacek Kawalec i Blanka Winiarska; - Rafał Bryndal i Magda Soszyńska; - Anna Guzik i Łukasz Czarnecki; - Daria Widawska i Robert Kochanek; - Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino.

 • Na początku maja rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Jasne błękitne okna" w reżyserii Bogusława Lindy ( "Czas surferów" , "Jasminum" ). Główne role w filmie grają Beata Kawka i Joanna Brodzik, a w pozostałych rolach występują m.in. Jacek Braciak, Jerzy Trela i Stanisława Celińska. To już czwarta reżyserska próba znanego aktora. Wcześniej wyreżyserował on "Koniec" (1988), "Seszele" (1990) oraz

 • Bosak się pożegnał

  ...uczestników niedzielnego odcinka (widzowie i jury): 1. Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino 2. Anna Guzik i Łukasz Czanecki 3. Rafał Bryndal i Magda Szoszyńska 4. Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin 5. Issis Gee i Żora Korolyov 6. Daria Widawska i Robert Kochanek 7. Jacek Kawalec i Blanka Winiarska...

 • Kobranocka przed Gunsami

  Poznaliśmy nazwę kolejnej grupy, która poprzedzi Guns N'Roses na ich jedynym występie w Polsce. 15 czerwca na stadionie Legii w Warszawie przed Axlem Rose i jego kolegami zobaczyć będzie można także toruńską grupę Kobranocka.

Zdjęcia na temat: jacek bryndal