• Informacje na temat:

  jacek cichopek

Artykuły na temat: jacek cichopek
 • "M jak miłość": ​Katarzyna Cichopek w teatrze

  ...​Katarzyna Cichopek przyznaje, że z przyjemnością dołączyła do obsady spektaklu "Wszystko przez Judasza" w reżyserii Piotra Szwedesa i Stefana Friedmanna, bo lubi komedie kryminalne i ta rola daje jej dużo satysfakcji. Przedstawienie cieszy się ogromną popularnością, a do każdej roli przypisanych jest 2-3 aktorów. Cichopek tłumaczy, że przez to praca jest jeszcze bardziej interesująca, bo niemal...

 • "M jak miłość": Prawda wyjdzie na jaw

  Marek wreszcie dowie się, co robi w Stanach jego ukochana Ewa, Madzia poprosi Pawła, by został ojcem jej dziecka, a Piotrek będzie miał poważne kłopoty w pracy przez zakochanego w Monice teścia! Oto co nas czeka w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

 • Katarzyna Cichopek dementuje plotki o swoim udziale w "Twoja twarz brzmi znajomo"

  Katarzyna Cichopek jest zbulwersowana doniesieniami plotkarskich portali, które informują o tym, że nie spełniła oczekiwań producentów programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i nie przeszła castingu ze względu na brak odpowiednich umiejętności. Aktorka podkreśla, że są to informacje wyssane z palca, bo ona w ogóle nie planowała udziału w tym show i nie brała udziału w próbnych zdjęciach.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Cichopek kontratakuje

  Katarzyna Cichopek jest zbulwersowana doniesieniami plotkarskich portali, które informują o tym, że nie spełniła oczekiwań producentów programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i nie przeszła castingu ze względu na brak odpowiednich umiejętności.

 • "M jak miłość": Katarzyna Cichopek uwielbia rodzinne podróże po Polsce

  Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", z rozrzewnieniem wspomina wakacje swojego dzieciństwa, które spędzała jeżdżąc po Polsce z rodzicami i bratem. Chciałaby, żeby jej dzieci - syn Adaś i córka Helenka - również dobrze poznały nasz kraj...

 • Liszowska zastąpi Cichopek

  Telewizja Polsat potwierdziła informacje o zmianie prowadzącej show "jak Oni śpiewają". Joanna Liszowska zastąpi Katarzynę Cichopek. Ujawniono również wstępną listę uczestników programu.

 • Cichopek wspiera brata paparazzo

  Jacek Cichopek, autor wielu ustawianych sesji zdjęciowych z siostrą, właśnie otrzymał od niej w prezencie motor. Kasia chce widocznie, by brat rozwijał się w swoim fachu.

 • Cichopek: Historia prawdziwa

  Zawsze chciała grać i to główne role. Rodzice postawili warunek: musi przykładać się do nauki. Ale dali jej też dużo swobody. Jak wyglądało dzieciństwo Katarzyny Cichopek?

 • Cichopek w teatrze!

  Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy w czasie wakacji wybierają się do Warszawy i chcieliby spotkać znane z seriali gwiazdy - Teatr Kamienica zaprasza na letnie spektakle z udziałem m.in. Katarzyny Cichopek, czyli Kingi Zduńskiej z "M jak miłość", i Justyny Sieńczyłło, czyli Bogny z "Klanu".

 • Pożegnanie Kasi Cichopek

  Kasia Cichopek w roli jurora. Joanna Liszowska u boku Krzysztofa Ibisza, występ Artura Chamskiego, a do tego 14 piosenek i 14 nowych wykonawców, którzy rozpoczynają walkę o brylantowy mikrofon. To wszystko czeka nas w premierowym odcinku "jak Oni śpiewają".

Zdjęcia na temat: jacek cichopek
Dyskusje na temat: jacek cichopek
 • Re: "M jak miłość": Która z nich jest w ciąży?

  Kurdej-Szatan rzeczywiście porażka :((( przebiła nawet Cichopek Świetny Jacek i Marcin :))))

 • Re: "M jak miłość": Marcin w końcu odkryje, że ma córkę z Izą!

  Jaka rakieta. To przeżytek. Statek kosmiczny jak w Gwiezdnych Wojnach. Prawda jest tak że Anakin żyje i ukrywa się jako Starski. Podobno Cichopek szykuje już się żeby na Marsie uczyć tańca. Widziała w Pamięci Absolutnej że można w pamięć wgrać plik "potrafię tańczyć" A Mucha podobno bzyka z radości po całym planie. Andrzej - widzisz to. Pierwsza Marsjańska osada - Grabina.