• Informacje na temat:

  jacek gmoch

Artykuły na temat: jacek gmoch
 • Krzysztof Stanowski ujawnia treść rozmowy z Kurskim! "No to jest, k***a, dramat"

  Niedawno gruchnęła wieść, że Jacek Kurski (50 l.) został zwolniony z TVP. Okazało się, że to tylko częściowo prawda. Do połowy października ma nadal piastować stanowisko szefa stacji. Całą sytuację postanowił skomentować dziennikarz sportowy, Krzysztof Stanowski. Ujawnił kulisy rozmowy telefonicznej z Kurskim.

 • Grażyna Torbicka: Po raz pierwszy przeżyłam taką stratę!

  ..., Antoniego Piechniczka i Jacka Gmocha. Obie z mamą będą oglądać mecze polskiej reprezentacji i jej kibicować. W domu Losków mecze Polaków to zawsze było święto. Teraz brakuje najważniejszego kibica, za...

 • ...nożnej, sprawuje funkcję kierownika naszej reprezentacji i należy do najbliższych współpracowników legendarnych trenerów: Kazimierza Górskiego (†85) i Jacka Gmocha (76). Od chwili, gdy na świecie...

 • Wielki finał mundialu w TVP

  Czas na najważniejsze rozstrzygnięcia podczas mundialu w Brazylii. W niedzielę, 13 lipca, w wielkim finale Niemcy zmierzą się z Argentyną. Transmisja w TVP1 i TVP Sport - studio rozpocznie się już o godz. 20:30.

 • Programy śniadaniowe w podróży

  Lato to czas wielkich podroży i wspaniałych przygód. Dlatego też programy śniadaniowe postanowiły zabrać swoich widzów niemogących uczestniczyć w wakacyjnych wojażach w poranne wędrówki po Polsce i Europie.

 • Komu kibicuje Jan Nowicki?

  - Podczas Euro będę oczywiście kibicował Polakom, w pierwszym rzędzie chciałbym, żeby wygrali nasi; jeśli zaś chodzi o drużyny zagraniczne, trzymam kciuki za Hiszpanów, ich gra to dla mnie coś więcej niż futbol, to sztuka, poezja - powiedział aktor Jan Nowicki.

Dyskusje na temat: jacek gmoch