• Informacje na temat:

  jacek kaczmarski córka

Artykuły na temat: jacek kaczmarski córka
 • Patrycja Volny wspomina ojca: Jacek Kaczmarski pił i bił żonę

  Patrycja Volny (29 l.), aktorka i córka Jacka Kaczmarskiego (+47 l.), udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym wspomina zmarłego ojca.

 • Jacek Kaczmarski chrzest przyjął na łożu śmierci!

  Jacek Kaczmarski (†47 l.), bard Solidarności, dorastał w rodzinie ateistycznej. Całe życie wadził się z Bogiem, by na koniec Go przyjąć.

 • Patrycja Volny ma szansę na międzynarodową karierę

  Głód na Ukrainie, w którego wyniku zmarły miliony ludzi. Prawda, która wielu zabolała Dotychczasowe koleje losu młodej aktorki to już materiał na film. Córka dziennikarki Ewy Volny i barda "Solidarności" Jacka Kaczmarskiego urodziła się w Monachium, mieszkała w Polsce i Australii. W Polsce przyszło jej zmierzyć się z legendą ojca. Kiedy opowiedziała o toksycznych relacjach w rodzinnym domu...

 • Daria Trafankowska: Gdy miała wszystko, dopadła ją choroba!

  ...pomógł zmagać się z codziennością. "Słyszałam kiedyś rozmowę Jacka Kaczmarskiego z żoną. Ileż w jego słowach było czułości i szacunku. Chciałabym, by mnie ktoś tak pokochał" - przyznawała Daria...

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • "Kaczmarski - po prostu człowiek"

  Połączenie twórczości Jacka Kaczmarskiego, legendarnego barda "Solidarności", z muzyką reggae - na taki odważny pomysł zdecydowała się częstochowska grupa Habakuk. Efektem tego jest płyta "A Ty siej..." (premiera 12 marca 2007 roku). Tuż po premierze Paweł Amarowicz spotkał się z gitarzystą Krzysztofem Niedźwieckim, by porozmawiać o dość egzotycznym połączeniu piosenek Kaczmarskiego z rytmami

 • Czesław Niemen: Wspomnienia

  , Jan Kanty Pawluśkiewicz, Wojciech Mann, Daniel Olbrychski, Jacek Kaczmarski, Artur Rojek i Marcin Kydryński.

 • Literackie Superjedynki

  Maleńczuk kontra Stare Dobre Małżeństwo oraz Habakuk kontra Grzegorz Turnau - tegoroczne Superjedynki dla płyty literackiej to zdecydowanie najbardziej różnorodna kategoria spośród wszystkich opolskich nagród.

 • Fryderyki 2003: Raz, Dwa, Trzy razy pięć!

  Zespół Raz, Dwa, Trzy zdobył pięć statuetek Fryderyka 2003, w tym za "najlepszą piosenkę roku", którą okazała się "Trudno nie wierzyć w nic". W kategorii "wokalistka roku" nagrodę otrzymała Anna Maria Jopek, a "wokalistą roku" został Marcin Rozynek. Uroczystość wręczenia nagród Akademii Fonograficznej odbyła się we wtorek, 9 marca, w warszawskim klubie "Traffic". Fryderyki przyznano już po raz dziesiąty.

 • Cudze śpiewacie, bo swojego nie macie?

  W ostatnim czasie na krajowym rynku muzycznym pojawiło się sporo tzw. tribute albumów, na których współcześni wykonawcy sięgnęli po twórczość innych, głównie zasłużonych dla polskiej kultury artystów. Czy to wyraz kreatywnego hołdu dla ponadczasowej twórczości czy raczej brak pomysłów na własną artystyczną tożsamość?

Wideo na temat: jacek kaczmarski córka
 • Córka Jacka Kaczmarskiego o swojej anoreksji

  Patrycja Volny, córka Jacka Kaczmarskiego, opowiedziała w studiu "Dzień Dobry TVN" o swoich zmaganiach z anoreksją. Volny przyznała, że w jej przypadku przyczynami choroby były chęć kontrolowania własnego życia oraz brak wsparcia ze strony rodziny i przyjaciół. Zdaniem córki zmarłego muzyka anoreksji nie można do końca pokonać. Na kanapie zasiadł także Antoine Feuermann, jej narzeczony, który