• Informacje na temat:

  jacek kaczyński

Artykuły na temat: jacek kaczyński
 • Jacek Kurski już po ślubie! Jak zaprezentował się on i ukochana?

  Jacek Kurski (52 l.) i jego ukochana, Joanna Klimek (45 l.), są już po ślubie! Uroczystość odbyła się w sobotę o godzinie 20.00 w Sulejówku. Nie zabrakło osób związanych z Prawem i Sprawiedliwością.

 • 52 lata temu bracia Kaczyńscy ukradli księżyc

  "W rolach Jacka i Placka występują dwaj 12-letni bracia: Lech i Jarosław Kaczyńscy. Obaj znają powieści Makuszyńskiego od dawna. Praca w filmie nie męczy ich, chętnie spędzają długie godziny na planie, wszystko ich tutaj interesuje" - pisała w reportażu z planu filmu "O dwóch takich co ukradli księżyc" wysłanniczka magazynu "Film". 12 listopada 1962 roku odbyła się premiera tego obrazu.

 • Jacek Kurski: kto chciał się go pozbyć? "Fakt" zdradza szczegóły nieudanego "puczu"

  Jacek Kurski (50 l.) nadal jest prezesem TVP, choć jeszcze niedawno wiele wskazywało, że zwolni zajmowane przez siebie stanowisko. Teraz jeden z tabloidów odkrywa kulisy całej nieudanego „puczu” na szefa Telewizji. O co tak naprawdę poszło?

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Jacek Kurski będzie musiał wrócić do żony?! "Dla prezesa liczy się ślub kościelny"

  ..."Fakt" donosi, że Jarosław Kaczyński (67 l.) naciska na Jacka Kurskiego (50 l.), aby ten udobruchał swoją byłą żonę...

 • Jak Kaczyński pokonał "M jak..."

  8 mln widzów oglądało w poniedziałkowy wieczór orędzie prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Jak się dowiedział "Dziennik", "Wiadomości" wydłużono do ponad 29 minut, aby dopasować ramówki TVP 1 i 2 i zmieścić emisje orędzia przed seriale m "M jak miłość". Dzięki temu zabiegowi orędzie miało tak wysoką oglądalność.

 • Marta Kaczyńska i Jacek Kurski na Festiwalu "Dwa Teatry"! Dobrze się bawili?

  Marta Kaczyńska (35 l.) oraz Jacek Kurski (50 l.) zaszczycili swoją obecnością Festiwal "Dwa Teatry", który odbywa się właśnie w Sopocie. Do nadmorskiego kurortu zjechały gwiazdy teatru i kina, takie(...) zagrała jedną z głównych ról w filmie "Smoleńsk". Artystka nie odstępowała na krok prezesa Kurskiego i Marty Kaczyńskiej. Czyżby chciała usłyszeć od nich recenzje swojej roli w głośnym hicie, który nadal...

 • Medialna Osobowość Macieja Stuhra

  , Jarosław Kaczyński, Tomasz Gudzowaty i Jacek Kurski.

 • Marta Kaczyńska urodzi bliźnięta? Zaskakujące rewelacje tabloidu!

  ...u pani Marty Kaczyńskiej w rodzinie była ciąża bliźniacza, u jej babci, to u niej samej prawdopodobieństwo rośnie ale nadal jest niewielkie.  Przeszłość położnicza babci pani Marty nie jest dla mnie rzeczą wiążącą na tyle, by powiedzieć, że wiedząc o tym, że pani Jadwiga Kaczyńska miała dwóch synów, to jej wnuczka na pewno urodzi bliźniaki" - wyjaśnia w tabloidzie specjalista dr Jacek Tulimowski...

 • Premiera filmu o katastrofie smoleńskiej

  Premiera filmu dokumentalnego "Mgła" dotyczącego katastrofy pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 roku odbyła się w poniedziałek, 3 stycznia, w warszawskim kinie Kultura. Na premierę przybył m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński i rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej.

Zdjęcia na temat: jacek kaczyński
Dyskusje na temat: jacek kaczyński