• Informacje na temat:

  jacek koman występował

Artykuły na temat: jacek koman występował
 • Zygmunt i Wojciech Miłoszewscy: Nasza współpraca często przyjmuje formę kłótni małżeńskich

  ...kryminalnego "Prokurator". Bohaterem 10-odcinkowego serialu jest tytułowy prokurator Kazimierz Proch, w którego wciela się Jacek Koman. Zdjęcia do serialu już trwają, a za kamerą stanęli Jacek Filipiak(...) wejdzie, tak mi się przynajmniej wydaje. Szansa na to jest mała, ale niech próbują - dodaje Wojciech Miłoszewski. Serial "Prokurator" trafi na antenę TVP2 już jesienią tego roku. Oprócz Jacka Komana...

 • Jacek Koman: Polski serial zamiast filmu z DiCaprio

  Zanim na dobre zadomowił się w polskich produkcjach grał m.in. z Nicole Kidman i Ewanem McGregorem. Jacek Koman opowiada o życiu między Melbourne a Warszawą.

 • "Lekarze": Premiera nowego sezonu 2 marca

  Akcja serialu "Lekarze" rozgrywa się w Toruniu. Bohaterami są pracownicy szpitala "Copernicus", m.in. dr Alicja Szymańska (Magdalena Różczka), dr Maks Keller (Paweł Małaszyński), dr Leon Jasiński (Jacek Koman), dr Elżbieta Bosak (Danuta Stenka), dr Krzysztof Florczyk (Piotr Polk) oraz młoda lekarka Basia Torzewska (Aleksandra Hamkało). Widzowie poznali historię lekarzy poprzez losy dr Alicji...

 • Jacek Koman w serialu "Top of the Lake"

  6 listopada ale kino+ zaprasza na polską premierę "Top of the Lake". Serial zdobył aż 8 nominacji w tegorocznej edycji nagród Emmy i porównywany jest do "Miasteczka Twin Peaks". W jednej z ról zobaczymy polskiego aktora jacka Komana.

 • Jacek Koman w australijskim thrillerze

  Jacek Koman, który do tej pory wystąpił m.in. w takich międzynarodowych hitach, jak: "Moulin Rouge!", "Ludzkie dzieci" czy "Australia", ponownie pojawił się w zagranicznej produkcji. Najnowszy film z udziałem aktora, australijski thriller "Son of a Gun", będzie miał swoją światową premierę jeszcze w tym roku.

 • Polak u boku Nicolasa Cage'a

  Polski aktor Jacek Koman, którego znamy m.in. z "Kochaj i tańcz" zagrał w filmie "Ghost Rider 2". Koman wciela się tam w przeciwnika Nicolasa Cage'a....

 • Zabić kogoś czy pokazać cycki?

  Użytkownicy portali społecznościowych są zachwyceni zabawnym spotem, który reklamuje tegoroczny festiwal filmowy w Melbourne. W promocyjnej etiudzie, nawiązującej do nudy polskiego kina, występują bracia Jacek i Tomasz Komanowie oraz Geoffrey Rush.

 • "Frajda z tego, że gramy"

  nich m.in. znany tenor Marek Torzewski, a także Jacek Koman - aktor polskiego pochodzenia, który zagrał Argentyńczyka w filmie "Moulin Rouge". Z okazji premiery albumu "Demi-sec", Paweł Amarowicz

 • Serial z Lindą już jesienią

  "Ratownicy" to nowy serial, który zagości w jesiennej ramówce TVP. W rolach głównych występują w produkcji Bogusław Linda oraz nowa twarz w polskim kinie i telewizji - Tomasz Schuchardt.

 • Miko przylatuje do Polski

  Już dziś wieczorem w Warszawie w Multikinie Złote Tarasy odbędzie się uroczysta premiera pierwszego polskiego filmu tanecznego "Kochaj i tańcz".

Dyskusje na temat: jacek koman występował