• Informacje na temat:

  jacek kondracki

Artykuły na temat: jacek kondracki
 • Jaka będzie "Niania w wielkim mieście"?

  Nowy serial już od marca w wiosennej ramówce telewizji Polsat. Jak potoczą się losy Dany (Magdalena Lamparska), Moniki (Kamila Baar-Kochańska), Jacka (Przemysław Sadowski), Mariusza (Mateusz Rzeźniczak), Kuby (Stefan Pawłowski) i Ewy (Aleksandra Grzelak)?

 • "Gwiazdy": Kidawa-Błoński kręci film o śląskim piłkarzu Janie Banasiu

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego. Scenariusz jest inspirowany życiem śląskiego piłkarza Jana Banasia. Grają w nim m.in. Magdalena Cielecka, Paweł Deląg i Mateusz Kościukiewicz, jako odtwórca głównej roli.

 • "Niania w wielkim mieście": Nowy hit Polsatu

  Praca z pociechami to nie lada wyzwanie. Przekona się o tym Dana, która przez przypadek zostanie wziętą opiekunką do dzieci.

 • Magdalena Cielecka: Matka gwiazdora

  Magdalenę Cielecką ("Wenecja", "Katyń", "S@motność w sieci") znowu zobaczymy na kinowym ekranie. Aktorka pracuje właśnie na planie najnowszego filmu Jana Kidawy-Błońskiego, twórcy słynnej "Różyczki". "Gwiazdy" to - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami - opowieść o Janie Banasiu, znakomitym śląskim piłkarzu.

 • "Niania w wielkim mieście": Co wydarzy się w pierwszym odcinku

  ..., pierwszy raz pozwoliła się zaciągnąć do łóżka przypadkowo poznanemu facetowi. Nie chce podać Jackowi swojego numeru telefonu, nie wierzy w związki na odległość, a Jacek wyjeżdża do Nowego Jorku(...) z monitoringu Danę z Leonem i podejrzewa najgorsze... Jacek spotyka się w kawiarni z Moniką (Kamilla Baar-Kochańska) - właścicielką agencji niań. Ona prosi go, żeby nie wyjeżdżał. Romantyczny nastrój znika...

 • Kto jest prawdziwym autorem "Rolowania"?

  Kim jest tajemnicza Zofia Kondracka, która odpowiada za napisany w języku "ponglish" kompromitujący tekst piosenki "Rolowanie" Nataszy Urbańskiej?

 • "Alternatywy 4": W oparach absurdu

  ...ruszyła. Na fotelu reżyserskim Stanisława Bareję zastąpił Grzegorz Warchoł, a za scenariusz odpowiedzialni byli Janusz Płoński, Jacek Kondracki i Jacek Wasilewski. Niestety, "Dylematu 5" nie...

 • Z dużej chmury mały deszcz

  "Operacja Dunaj" , reż. Jacek Głomb, Polska/Czechy 2009, 104', Monolith Films, premiera 14 sierpnia 2009 roku.

 • ​Nowość w jesiennej ramówce Polsatu! Gwiazdy w obsadzie serialu

  ...szkolną miłość, Marka (Jacek Knap). Z czasem okazuje się jednak, że spędziła połowę swojego życia z kimś, kogo zupełnie nie znała.  Na skutek licznych życiowych zmian Marta zamierza opuścić(...), Weroniki Rosati i Julii Wieniawy wystąpi plejada aktorów, a wśród nich m.in.: Małgorzata Pieczyńska, Jacek Knap, Paweł Ławrynowicz, Mariusz Bonaszewski, Bartosz Obuchowicz, Joanna Balas i Joanna Kuberska...

 • W stylu "CK Dezerterów"

  "Ludzki sposób opowiadania o historii" - tak debiutujący w kinie teatralny reżyser Jacek Głomb określa autorską strategię "Operacji Dunaj " - polsko-czeskiej koprodukcji rozgrywającej się w 1968 roku podczas okupacji Czechosłowacji przez wojska Układu Warszawskiego.