• Informacje na temat:

  jacek kozinski

Artykuły na temat: jacek kozinski
 • Hanka Lis i Magda Gessler: Co dalej z ich przyjaźnią?

  Hanka Lis (46 l.) niebawem ma szansę zostać nową królową kulinarnych show TVN. Jest ktoś, komu nie bardzo ta wizja się podoba...

 • Zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie

  W poniedziałkowy wieczór zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie, w którym - oprócz gwiazdorskich par na antenie TVP 1 - udział wzięli również internauci. Za chwilę podamy wszystkie pytania i poprawne odpowiedzi.

 • Hanna Lis: jej udział w najnowszym programie odbije się na małżeństwie z Tomaszem?

  ...opieką ojczym, a także biologiczny ojciec Jacek Koziński, jako kochająca matka i tak będzie zamartwiać się, jak sobie bez niej poradzą i ogromnie tęsknić - twierdzi źródło tygodnika. Sen z powiek gwiazdy...

 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.

 • Hanna i Tomasz Lisowie: Nie rozstaliśmy się!

  Mówi się, że ich związek przechodzi przez trudne chwile, a nawet, że już się rozstali. A jaka jest prawda? Hanna Lis odpowiedziała tygodnikowi "Dobry Tydzień" na to pytanie.

 • Luksusowa Smoktunowicz

  Tomasz Lis będzie musiał szybko znaleźć pracę, jeśli chce utrzymać u swego boku tak piękną i wymagającą kobietę jak Hanna Smoktunowicz.

 • Co dalej z małżeństwem Hanny i Tomasza Lisów? "Wszystko to wyraźnie ich przerosło"

  ... informator "Na Żywo".  Jacek jest zamożnym biznesmenem, o którym już lata temu Tomasz Lis powiedział: „Hanna zrezygnowała z portfela stokrotnie grubszego niż mój”.  Dzisiaj małżeństwo Lisów wiele dzieli...

 • Bilans życia? Nie teraz!

  Deklaruje, że na bilanse życiowe jeszcze za wcześnie, za to związki zawodowe TVP zrobiły jej bilans... finansowy. Uważają, że telewizja przepłaciła, zatrudniając Hannę Lis.

 • Luksusowa Smoktunowicz

  Jej były mąż, Robert Smoktunowicz należy do grona wysoko cenionych i bardzo majętnych warszawskich adwokatów. Kolejny mężczyzna dziennikarki to superbogaty biznesmen Jacek Koziński, któremu urodziła dwie córki. Dziś co prawda twierdzi, że biznesmen - z którym była bez ślubu - nie płaci jej żadnych alimentów, ale gdy była towarzyszką jego życia, na pewno niczego jej nie brakowało. Tomasz Lis ma...

 • Hanna Lis pod kloszem

  Kariera Hanny Lis urzeczywistnia jedną zasadę - grunt to odpowiednie znajomości. Pierwszą pracę dostała dzięki rekomendacji matki - Aleksandry Kedaj, wieloletniej dziennikarki TVP. Teraz płynie na fali popularności męża. Pomimo ataków na jej osobę w ostatnim czasie, całe życie żyła pod kloszem. Choć z każdej pracy odchodziła w atmosferze skandalu. Czy tak będzie i teraz?