• Informacje na temat:

  jacek łaszczok

Artykuły na temat: jacek łaszczok
 • Stachursky już nie żywi się energią słoneczną!

  Jacek Łaszczok (48 l.), szerzej znany jako Stachursky, przyznał, że zaczął racjonalnie podchodzić do kwestii odżywiania.

 • Wiśniewski najbogatszy

  Michał Wiśniewski jest najlepiej zarabiającym Polakiem przed czterdziestką - tak przynajmniej wynika z najnowszego raportu polskiej edycji magazynu "Business Week". Według jego danych lider Ich Troje wzbogacił się w 2003 roku o 6 milionów złotych. Tuż za nim na liście najbogatszych uplasował się Jacek Łaszczok, znany szerzej jako Stachursky. Jego dochód oceniono na 3,8 miliona złotych.

 • Stachursky nadal się głodzi

  Jacek Łaszczok "Stachursky" wraca na polską scenę muzyczną. Jak mówi, świadomie "usunął się w cień", by nabrać dystansu do tego, co robi. Przez lata jedno się u niego nie zmieniło - nadal trzyma dietę...

 • Pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami" zakończył się w sposób niespodziewany. Z programu wycofał się Jacek Stachurski, który podczas walca angielskiego doznał kontuzji.

 • Stachursky: Całe życie walczę z nadwagą

  Jacek Łaszczok swoją przygodę z odchudzaniem rozpoczął dawno temu. Z lepszym lub gorszym skutkiem.

 • Stachursky: Gramy muzykę taneczną

  Jacek Łaszczok, 36-letni wokalista, fanom znany bardziej jako Stachursky, w zeszłym tygodniu po raz trzeci odebrał na festiwalu w Opolu przyznawaną przez publiczność nagrodę "Superjedynkę". Po raz kolejny została mu ona przyznana w kategorii dance, choć jak on sam twierdzi, już od dawna nie wykonuje tej muzyki.

 • Stachursky: Nie będę już gruby!

  Chyba nikt nie pamiętałby o tym, że Jacek Łaszczok a.k.a. Stachursky ma problemy z wagą, gdyby sam wokalista nie opowiadał o nich przy każdej nadarzającej się okazji. Tym razem wyjawia, że jego nadwaga była spowodowana nie objadaniem się, a chorobą.

 • Stachursky: Głosujcie na Ich Troje

  25 stycznia odbył się krajowy finał konkursu Eurowizji. Po raz pierwszy w historii telewidzowie mieli możliwość wyboru wykonawcy, który 24 maja będzie nas reprezentował podczas koncertu w Rydze, na Łotwie. Nie obyło się jednak bez problemów, bowiem w trakcie programu zdołano policzyć tylko 12 proc. nadesłanych przez fanów sms-ów. Sytuacja stała się niejasna, a od kilku dni trwa dyskusja na temat wyników. Głos w tej sprawie zajął także jeden z uczestników eliminacji, Stachursky.

 • Stachursky kończy karierę!

  Jacek Stachursky obiecał publicznie, że przestanie śpiewać. Poziom polskiej sceny muzycznej odrobinę się podniesie.

 • Stachursky: "Cały Twój"

  Na jednej z nieoficjalnych stron prowadzonych przez fanów Stachursky'ego można odsłuchać utwór "Cały Twój", pochodzący z najnowszej płyty popularnego wokalisty. Album "Trwam" ukaże się 16 maja. Piosenka jest podziękowaniem dla papieża Jana Pawła II.

Zdjęcia na temat: jacek łaszczok
Wideo na temat: jacek łaszczok
 • Co studiuje Stachursky?

  Zobacz, jakie Jacek Łaszczok, znany jako Stachursky, rozpoczął niedawno studia...

 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Stachursky radnym Czechowic-Dziedzic

  Do tej pory występował tylko na scenie muzycznej, teraz wchodzi na tę polityczną. Wprawdzie na razie lokalną, ale - kto wie. Czechowice-Dziedzice mają nowego radnego - ślubowanie złożył Jacek Łaszczok (47 l.), szerzej znany jako Stachursky. Wokalista kandydował z ostatniego miejsca listy lokalnego ugrupowania i uzyskał drugi wynik. Zaufało mu 196 mieszkańców. Jego komitet wywalczył jednak tylko

 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....