• Informacje na temat:

  jacek majchrowski

Artykuły na temat: jacek majchrowski
 • Alicja Bachleda-Curuś w Polsce

  Alicja Bachleda-Curuś otrzymała od prezydenta Krakowa pamiątkowy klucz do bram tego miasta. Jacek Majchrowski wyraził nadzieję, że aktorka stanie się "forpocztą Krakowa w Hollywood".

 • Kraków Live Festival 2015 na Błoniach?

  Nie na terenie Muzeum Lotnictwa, a na krakowskich Błoniach najprawdopodobniej odbędzie się Kraków Live Festival. Koncerty w centrum Krakowa mają kończyć się o godzinie 22.

 • Alicja zabroniła pytać o Colina

  Polska aktorka Alicja Bachleda-Curuś gościła niedawno w Krakowie, gdzie od prezydenta Jacka Majchrowskiego otrzymała pamiątkowy klucz do bram miasta. Okazuje się, że obecni na spotkaniu dziennikarze mieli zakaz pytania ją o rozstanie z irlandzkim gwiazdorem.

 • Nagroda im. Wojciecha Kilara

  Podczas finałowego koncertu 7. Festiwalu Muzyki Filmowej ogłoszono ustanowienie Nagrody im. Wojciecha Kilara. Inicjatywę ogłoszono podczas uroczystej Międzynarodowej Gali Muzyki Filmowej: FMF świętuje 100-lecie ASCAPu, która odbyła się w niedzielę, 28 września, wieczorem, w Hali Ocynowni Arcellor Mittal Polska w Krakowie.

 • "Na dobre i na złe": Alicja Bachleda-Curuś jako Kopciuszek

  Afrykę. Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski zdecydował, że błękitna balowa suknia, w której Alicja Bachleda-Curuś wystąpiła w spocie promującym miasto zostanie wystawiona na aukcji w ramach...

 • Alicja Bachleda-Curuś jako Kopciuszek

  Pochodząca z Krakowa Alicja Bachleda-Curuś wcieliła się w rolę Kopciuszka w spocie, który promować będzie stolicę Małopolski w Polsce i za granicą. Jego premiera miała miejsce 22 grudnia. Błękitną suknię, w której gwiazda wystąpiła na planie tej produkcji, będzie można wylicytować podczas tegorocznego finału WOŚP.

 • Transgenderowa aktywistka Vala Tomasz Foltyn chce być prezydentem Krakowa!

  ...poezji, którą kocha, i magię. Czy zbierze odpowiednią ilość głosów i stanie w szranki z Jackiem Majchrowskim i Małgorzatą Wassermann, czas pokaże. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Screen and Sound Fest. Let's See The Music 2014: Nagrody rozdane

  W sobotę, 25 października, w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbyła się Gala Finałowa Festiwalu Screen and Sound Fest. - Let's See The Music 2014, podczas której ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji festiwalu.

 • .... Twierdzi, że to do niego skierowane były te słowa. Wraz z żoną Katarzyną - na co dzień pracownicą kancelarii prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego - zażądał od Pyżalskiego przeprosin...

 • Elliot Goldenthal odebrał Nagrodę im. Wojciecha Kilara

  Amerykański kompozytor i zdobywca Oskara Elliot Goldenthal odebrał w czwartek, 28 maja, wieczorem w Krakowie Nagrodę im. Wojciecha Kilara. Nagrodę wręczono podczas "Gali Muzyki Polskiej: Scoring4Wajda" w ramach 8. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

Zdjęcia na temat: jacek majchrowski
Wideo na temat: jacek majchrowski
 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....

 • Bilet na Księżyc

  Rok 1969. Adam (Filip Pławiak) zostaje powołany do Ludowego Wojska Polskiego i dostaje przydział do służby w Marynarce Wojennej w formacji łodzi podwodnych. Z Antonim (Mateusz Kościukiewicz), starszym bratem, wyruszają do jednostki w Świnoujściu. Podczas kilkudniowej podróży przez Polskę odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe znajomości. Antoni chce przygotować Adama do życia w jednostce. Spotkanie z piękną kobietą (Anna Przybylska) wywoła mnóstwo komplikacji w życiu młodego...