• Informacje na temat:

  jacek mejer mezo

Artykuły na temat: jacek mejer mezo
 • "Superstarcie": Liroy jurorem!

  Kolejne zmiany czekają nowy show TVP2 - "Superstarcie". W dzisiejszym odcinku (17 października) w fotelu jurorów u boku Wojciecha Manna pojawią się Liroy oraz aktorka Sonia Bohosiewicz.

 • Mezo po ślubie

  W piątek, 3 czerwca, 22-letni polski raper Jacek Mejer, lepiej znany jako Mezo, zmienił stan cywilny. Jak już informowaliśmy, jego wybranką została modelka Sandra Łupicka, siostra Remika, szefa wytwórni UMC, który jest wydawcą płyt Meza. Ceremonia odbyła się w kościele św. Stanisława Biskupa, czyli poznańskiej farze, na Starym Rynku w Poznaniu.

 • Mezo na ślubnym kobiercu!

  To może być smutna wiadomość dla wielu fanek poznańskiego rapera Jacka Mejera, lepiej znanego swym fanom jako Mezo. Już w piątek, 3 czerwca, przestanie on być kawalerem! A wkrótce na świat przyjdzie pierwszy potomek popularnego hiphopowca.

 • Nowy singel Mezo

  1 września odbyła się premiera drugiego singla Mezo, "Mezokracja".

 • Zapracowany Mezo

  Trwają intensywne prace nad nową płytą Mezo, która z wielu względów jest jedną z najbardziej oczekiwanych płyt w 2005 roku. Tym razem muzycznie całą płytę wyprodukuje Tabb, dlatego będzie ona podpisywana Mezo/Tabb.

 • Mezo w natarciu

  W piątek, 14 listopada, w "Teleekspresie" odbędzie się premiera teledysku Mezo i Dużego Pe, zatytułowanego "Futbol". Teledysk został zrealizowany przez telewizję publiczną i będzie emitowany podczas meczów piłkarskich reprezentacji Polski oraz Ligi Mistrzów.

 • Plany wydawnicze Mezo

  Już w przyszłym tygodniu Mezo zaatakuje ze swoim nowym singlem zatytułowanym "Nikt nie kocha Meza". Do singla nakręcono także teledysk.

 • Dekada Mezo

  Poznański raper wkrótce wyda składankę największych przebojów.

 • Mezo: Słowa mają moc

  Poznaliśmy szczegóły dwóch nowych płyt Mezo, których premiera odbędzie się tego samego dnia - 17 kwietnia.

 • Premiera "Ważne" Mezo

  Na 9 maja UMC Records zapowiedziało oficjalną premierę najnowszego utworu Mezo zatytułowanego "Ważne". Piosenka pojawi się na antenie stacji telewizyjnych oraz radio wych. Utwór zostanie również zagrany podczas odbywającego się 10 czerwca 2005 roku 42. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Wideo na temat: jacek mejer mezo
 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....

 • Bilet na Księżyc

  Rok 1969. Adam (Filip Pławiak) zostaje powołany do Ludowego Wojska Polskiego i dostaje przydział do służby w Marynarce Wojennej w formacji łodzi podwodnych. Z Antonim (Mateusz Kościukiewicz), starszym bratem, wyruszają do jednostki w Świnoujściu. Podczas kilkudniowej podróży przez Polskę odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe znajomości. Antoni chce przygotować Adama do życia w jednostce. Spotkanie z piękną kobietą (Anna Przybylska) wywoła mnóstwo komplikacji w życiu młodego...