• Informacje na temat:

  jacek mejer rodzina

Artykuły na temat: jacek mejer rodzina
 • Mezo motywuje do działania

  Koniec z "rymowaniem dla rymowania", konkretny przekaz, bogata treść, podążanie własną drogą, pozytywne aspekty życia - tak według zapowiedzi Meza będzie wyglądała nowa płyta poznańskiego rapera zatytułowana "Eudaimonia". Album, na którym hiphopowca wspomaga producent Tabb i wokalistka Kasia Wilk, trafi do sklepów 16 października.

 • Mezo po ślubie

  W piątek, 3 czerwca, 22-letni polski raper Jacek Mejer, lepiej znany jako Mezo, zmienił stan cywilny. Jak już informowaliśmy, jego wybranką została modelka Sandra Łupicka, siostra Remika, szefa wytwórni UMC, który jest wydawcą płyt Meza. Ceremonia odbyła się w kościele św. Stanisława Biskupa, czyli poznańskiej farze, na Starym Rynku w Poznaniu.

 • "Jestem entuzjastą"

  Mezo, czyli Jacek Mejer, sympatyczny hiphopowiec z Poznania, po kilkunastomiesięcznej przerwie w działalności - raperowi urodziła się córka Zuza - w październiku 2006 roku wydał album "Eudaimonia". W nagraniu płyty Mezo pomogli producent Tabb oraz wokalistka Kasia Wilk, stali współpracownicy rapera. Na wydawnictwie znalazła się także piosenka "Wstawaj", w której możemy usłyszeć Mietka Szcześniaka

 • "Jestem szczęśliwym człowiekiem"

  Mezo (wcześniejsze ksywy Mejger, Mez), czyli Jacek Mejer, hip hopem zajmuje się od wielu lat. Nagrywał płyty pod szyldem Lajner. Ma na swoim koncie trzy "nielegale" ("Demo" - 1999, "Mezo" - 2000, "Słowem" - 2001). Gościnnie pojawiał się na wielu produkcjach z Wielkopolski, m.in. na płytach: "Rapnastyk" Owala/Emcedwa, "Na Legalu" Slums Attack, "Apogeum" Ascetoholix. Ponadto szersze grono słuchaczy

 • Mezo o Jeden Osiem L

  Mezo to jeden z czołowych przedstawicieli poznańskiej wytwórni UMC Records. To jej nakładem pod koniec 2003 roku ukazał się również debiutancki album grupy Jeden Osiem L, "Wideoteka", który odniósł ogromny sukces. Była to zarazem pierwsza i ostatnia jak na razie płyta tego składu nagrana dla UMC. O odejściu Jeden Osiem L do dużej wytwórni Mezo opowiedział w rozmowie z portalem INTERIA.PL.

 • Piłkarski Mezo w INTERIA.PL

  W środę, 29 sierpnia, w LIVE.INTERIA.TV odbył się wideoczat z Mezo. Raper opowiadał głównie o projekcie "Z podwórka na stadion", na który nagrał też nowy utwór.