• Informacje na temat:

  jacek poniedziałek kobiety

Artykuły na temat: jacek poniedziałek kobiety
 • Poniedziałek lubi zmieniać partnerów

  Jacek Poniedziałek , 45-letni aktor, który pięć lat temu przyznał się do orientacji homoseksualnej, nie ukrywa, że na długo nie zagrzewa miejsca u boku swoich mężczyzn.

 • Krzysztof Zanussi: "Obce ciało" to film o poszukiwaniu

  - Chciałem zrobić film o współczesności, który byłby uczciwy i szczery - mówi Krzysztof Zanussi. W swoim najnowszym dziele "Obce ciało" reżyser poruszył problem wiary w nowoczesnym świecie, kryzysu wartości, zmieniającej się roli społecznej kobiety i bezwzględności wielkich korporacji.

 • Odważne wyznanie Jacka Poniedziałka

  Jeden z niewielu aktorów, który trzy lata temu zdecydował się na coming out (ujawnienie orientacji homoseksualnej), uważa, że kobiety w łóżku są słabsze od mężczyzn. "Kobiety robią to słabo. Nie(...). Poniedziałek, mimo że jest gejem, w facetach ceni przede wszystkim męskie cechy. Zaznacza, że w środowisku nie brakuje zniewieściałych facetów. "Generalnie cioty są wredne, a takie cioty-cioty mówią do...

 • "Krew z krwi": Uciekając od przeszłości

  Carmen chciałaby zapomnieć o mafii. Nic z tego! Im bardziej stara się bowiem uciec od przeszłości, tym bardziej ta... depcze jej po piętach. W nowym sezonie serialu "Krew z krwi" życie dzielnej kobiety znów wisi na włosku!

 • Poniedziałek: Spowiedź geja

  Najbardziej intensywne wspomnienie Jacka Poniedziałka (45 l.) z domu rodzinnego w Krakowie? Przeciekający dach, zapracowana mama oraz tata uwodzący kobiety i... mężczyzn.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Amant i jego kobiety

  Kuba Wesołowski przyznaje, że bardzo lubi swoją pracę, a o odpoczynku na razie nie myśli. Jeśli chodzi o kobiety, to przestał je już liczyć. Na szczęście tylko w serialu.

 • "Sąsiady": Mucha prostytutką, Pudzian księdzem

  Anna Mucha jako prostytutka uwodząca muskularnego księdza (Mariusz Pudzianowski)? To tylko jedno z wielu niecodziennych spotkań, do jakich dochodzi w jednej z łódzkich kamienic - miejscu akcji nowego filmu Grzegorza Królikiewicza "Sąsiady".Tylko w Interii zobaczycie przedpremierowo zwiastun obrazu.

 • "Klan": Nowa sympatia Lubiczówny

  Ujawniamy, że w 2918. odcinku "Klanu" (emisja w poniedziałek 4 kwietnia o godz. 17.55 w TVP1) na korepetycje do Leopolda (Grzegorz Wons) przyjedzie wnuk Jeremiasza - Jacek. Celowo zjawi się godzinę(...) nieplanowanej randki Kasia dowie się, że Jacek od dwóch lat jeździ na rolkach. - O rany, ja też chcę! - Kasia aż zapiszczy z wrażenia. - To zapraszam - powie Jacek. - Tylko musisz mieć dobre...

 • Julia Kijowska: Bogusław Linda dał mi nieźle w kość

  - Rola Blanche w spektaklu "Tramwaj zwany pożądaniem" to ogromny krok w mojej aktorskiej karierze - uważa Julia Kijowska. Jej zdaniem Bogusław Linda, jako reżyser, potrafi dać aktorom w kość, ale jest też dla nich źródłem ogromnej inspiracji twórczej.

Wideo na temat: jacek poniedziałek kobiety
 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

 • Italiani

  Najnowszy film w reżyserii Łukasza Barczyka, który zaprosił do współpracy wybitnego reżysera teatralnego, Krzysztofa Warlikowskiego i aktorów Nowego Teatru - Jacka Poniedziałka i Renate Jett. Główna rola w filmie Italiani to debiut aktorski Krzysztofa Warlikowskiego. Italiani to podroż w głąb intymnego świata mężczyzny (Krzysztof Warlikowski), jego relacji z rodziną i najbliższymi (Renate Jett, Jacek Poniedziałek), wyprawa w głąb obrazów i przeżyć tak osobistych, że aż paradoksalnie...

 • Rewers

  Akcja filmu, rozgrywa się w dwóch planach czasowych - we wczesnych latach pięćdziesiątych oraz współcześnie. Główną bohaterką jest Sabina (Agata Buzek), "szara myszka", która właśnie przekroczyła trzydziestkę. W jej życiu wyraźnie brakuje mężczyzny. Matka (Krystyna Janda) wie o tym najlepiej, dlatego próbuje za wszelką cenę znaleźć dla swojej córki odpowiedniego kandydata na męża. Całą sytuację kontroluje babcia (Anna Polony), ekscentryczna dama o ciętym języku, przed którą nie uchowa się...