• Informacje na temat:

  jacek poniedziałek z partnerem

Artykuły na temat: jacek poniedziałek z partnerem
 • Poniedziałek: Jestem konserwatywny

  Jacek Poniedziałek (44 l.), aktor i prywatnie zdeklarowany gej, jest przeciwny adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Jego zdaniem "dziecko powinno mieć mamę i tatę".

 • "Sąsiady": Prawdziwy z niego zabijaka

  W filmie "Sąsiady", wyreżyserowanym przez powracającego po latach wizjonerskiego twórcę Grzegorza Królikiewicza, w jednej z głównych ról zobaczymy kompozytora i wokalistę Marka Dyjaka.

 • Poniedziałek lubi zmieniać partnerów

  Jacek Poniedziałek , 45-letni aktor, który pięć lat temu przyznał się do orientacji homoseksualnej, nie ukrywa, że na długo nie zagrzewa miejsca u boku swoich mężczyzn.

 • Gdynia 2014: Sąsiedzi i współpracownicy

  Opowiadający o ludziach, pośród których mieszkamy i z którymi pracujemy: "Sąsiady" Grzegorza Królikiewicza oraz "Kebab i horoskop" Grzegorza Jaroszuka - to ostatnie konkursowe tytuły, które zaprezentowano na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • "Pakt": Poznaj gwiazdy serialu!

  Jacek Poniedziałek, Adam Woronowicz, Marcin Perchuć i Magdalena Boczarska to gwiazdy, które jesienią pojawią się w serialu produkcji HBO "Pakt".

 • Nimfomanka, prostytutka, android

  Siedem premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Sophie Marceau w komedii "Seks, miłość i terpia" zobaczymy w roli nimfomanki, Anna Mucha w "Sąsiadach" Grzegorza Królikiewicza gra prostytutkę, zaś szwedzka gwiazda Alicia Vikander w "Ex Machinie" staje się... seksownym androidem.

 • Oto nowy mężczyzna Beaty!

  Serialowa widownia doskonale zna 54-letniego Wojciecha  Dąbrowskiego z innych wcieleń. Był m.in. policjantem Piotrem Wojciechowskim w "Plebanii" i Janem Radoszem, ojcem Marysi (Aneta Zając), w "Pierwszej miłości". Fani "Klanu" po raz pierwszy zobaczą go w 2468. odcinku (emisja w poniedziałek 23 września). Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) zauważy wówczas przez okno obcego mężczyznę kręcącego się...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • "Barwy szczęścia": Po pierwszej nocy poprosi ją o rękę!

  Wkrótce sprawy tak się potoczą, że Marta (Katarzyna Zielińska) spędzi noc z Arturem (Jacek Rozenek), konsekwencją czego będą oświadczyny. Wcześniej jednak jej córeczka Ewunia (Gabrysia Ziembicka) zostanie porwana! Sprawdź szczegóły!

 • Uggie - gwiazdorski pies

  Uggie - terier Jacka Russela i partner Jeana Dujardina w obsypanym Oscarami filmie "Artysta" - jest pierwszym psem, który zostawił odciski swych łap w betonie na podjeździe słynnego Teatru Chińskiego Graumana w Hollywood.

Zdjęcia na temat: jacek poniedziałek z partnerem