• Informacje na temat:

  jacek rozenek ile ma lat

Artykuły na temat: jacek rozenek ile ma lat
 • Jacek Rozenek układa sobie życie z 27-latką!

  Jacek Rozenek (45 l.) na szczęście zapomniał już o zakończonym fiaskiem małżeństwie z perfekcyjną Małgorzatą (36 l.). Stracił głowę dla młodszej o osiemnaście lat Katarzyny!

 • "Barwy szczęścia": Jacek Rozenek ma dystans

  Pokazał, że potrafi z klasą i męskim wdziękiem uwodzić na parkiecie. Jacek Rozenek nie narzeka na brak zajęć, jednak znalazł czas, by opowiedzieć nam o plotkach, rzekomym konflikcie z Perfekcyjną Panią Domu i o… całowaniu!

 • Małgorzata Rozenek 1 czerwca świętuje nie tylko Dzień Dziecka, ale i swoje urodziny. Ta data od wielu lat jest dla niej dość drażliwa. W końcu wokół jej prawdziwej metryki narosło wiele mitów i legend.

 • Rozenek oferowała milion osobie, która udowodni, że nie urodziła się w 1978! Nikt się nie znalazł?

  Małgorzata Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan (wygląda na to, że faktycznie ma 40 lat) rzuciła wyzwanie złośliwym internautom. To raz na zawsze zamknie usta hejterom?

 • Rozenek ma nowego faceta?

  ..., jak inne. "Miejmy nadzieję, że Jacek i Małgosia wiedzą, co robią. W końcu przez 9 lat stanowili taki zgrany duet. Przykro by było, gdyby okazało się, że dla kariery i sławy Gośka poświęciła rodzinę" - dodają. Sam Jacek Rozenek kolejny raz zapewnia, że nic złego się nie dzieje w jego związku: "Człowiekowi przykro się robi, gdy czyta bzdury na swój temat. To wymysły jakichś zawistników. Nie ma...

 • Rozenek wygryzie Mołek z "Dzień dobry TVN"?

  ...powody do obaw. Szepcze się bowiem, że Rozenek poprowadzi program zamiast Magdy Mołek. Za tym pomysłem stoi osobiście dyrektor programowy... "Jest zachwycony Małgosią i tym, ile emocji ona wzbudza(...) z programem "Dzień Dobry TVN" pożegna się prawdopodobnie Andrzej Sołtysik, przyjaciel z dawnych lat Edwarda Miszczaka. A jeżeli nawet kolega dyrektora programowego nie może być pewny swojej posady, reszta...

 • Show-biznesowi alimenciarze! Ile gwiazdy płacą na dzieci?

  ...byłej żony. Nie są to chyba dla niego spore pieniądze, bo od lat zarabia krocie na prowadzeniu muzycznego teleturnieju. Jacek Rozenek płaci swojej "perfekcyjnej" Małgorzacie po 1500 złotych na(...). Aktor na każde z dzieci ( a ma ich czworo) płaci po 2 tysiące złotych, czyli w sumie aż 8 tysięcy. A Monika swoje zapewne też kosztuje. Pewnie dlatego zamiast oglądać Zbyszka w kolejnej świetnej sztuce...

 • Rozenek jest trudna we współpracy?

  W ciągu niespełna dwóch lat Małgorzata Rozenek (34 l.) stała się jedną z najjaśniejszych gwiazd TVN. Na fali sukcesu "Parfekcyjnej pani domu" otrzymała posadę jurorki w nowym show stacji "Bitwa o dom". O ile jednak szefostwo jest zachwycone swoją nową pupilką, koledzy ze stacji nie darzą jej zbyt wielką sympatią... Jak się okazuje, perfekcjonizm Małgorzaty łączy się, niestety, z niełatwym...

 • Z "Barw szczęścia" do "Tańca z gwiazdami"

  Do grona gwiazd, które zdecydowały się wystąpić w 14. edycji "Tańca z gwiazdami", dołączyli właśnie doskonale znani widzom "Barw szczęścia" Joanna Moro i Jacek Rozenek, czyli serialowi Zosia i Artur. Już w marcu oboje walczyć będą o Kryształową Kulę!

 • Jacek Rozenek: Warto mieć dystans

  Pokazał, że potrafi z klasą i męskim wdziękiem uwodzić na parkiecie. Jacek Rozenek nie narzeka na brak zajęć, jednak znalazł czas, by opowiedzieć o plotkach, rzekomym konflikcie z Perfekcyjną Panią Domu i o... całowaniu!