• Informacje na temat:

  jacek rozenek seriale

Artykuły na temat: jacek rozenek seriale
 • Jacek Rozenek zazdrosny o sławę byłej żony?!

  Ponoć Jacek Rozenek (47 l.) nie jest zadowolony z faktu, że Małgorzata (38 l.???) i jej świeżo poślubiony mąż Radek (44 l.) są teraz na świeczniku…

 • Nowy mąż na nowy rok?

  Gwiazdka już za nami. Niektórym przyniosła nie tylko prezenty i radość, ale i zmiany w życiu. Czy Małgorzata Rozenek dostała od ukochanego pierścionek?

 • "Barwy szczęścia": Jacek Rozenek przede wszystkim jest ojcem

  Jacek Rozenek zapowiada, że jeżeli nie odnajdzie się w nowych czasach, to zrezygnuje z zawodu artysty. Wszystko po to, żeby jego trzem synom: Adrianowi, Tadziowi i Stasiowi niczego nie zabrakło.

 • Natalia Avelon po raz pierwszy w polskim serialu

  Piękna Polka, która do tej pory była znana i uznana za naszą zachodnia granicą, po raz pierwszy występuje w polskim serialu Natalię Avelon zobaczymy w "Na krawędzi 2" już w najbliższy czwartek, 2 października, o godzinie 22.05 w Polsacie.

 • "Barwy szczęścia": Jacek Rozenek ma dystans

  Pokazał, że potrafi z klasą i męskim wdziękiem uwodzić na parkiecie. Jacek Rozenek nie narzeka na brak zajęć, jednak znalazł czas, by opowiedzieć nam o plotkach, rzekomym konflikcie z Perfekcyjną Panią Domu i o… całowaniu!

 • Jacek Rozenek: Pracoholik?

  Doradza menedżerom dużych firm, wydaje audiobooki i niedawno dołączył do obsady "Barw szczęścia". Artur, którego gra, zainwestował w czasopismo Roberta, ale tylko po to, by zdobyć względy Marty!

 • "Barwy szczęścia": Zemsta w serialach

  ...zaślepiona kobieta postanowiła zniszczyć jego związek. Dlatego opowiedziała bzdury na temat ich rzekomej miłości jednemu z brukowców. Owładnięty chęcią zemsty był też Artur Chowański (Jacek Rozenek). Nie...

 • Jacek Rozenek o "Tańcu z Gwiazdami": Bardzo się lubimy

  Jacek Rozenek nie kryje satysfakcji z tego, że mógł wziąć udział w "Tańcu z Gwiazdami". Aktor przyznaje, że program był dla niego nie tylko świetną przygodą i doskonaleniem umiejętności tanecznych, lecz przede wszystkim lekcją pokory.

 • Walka o życie Jacka Rozenka trwa! Jest komentarz koleżanki z produkcji!

  ...radosny, szczęśliwy i wkrótce wróci do pracy" - pisze na Instagramie aktorka. Najnowsze zdjęcia pokazują, że Jacek Rozenek wraca do zdrowia i już niedługo osiągnie formę porównywalną do tej sprzed(...)Życie aktora w ostatnich miesiącach było zagrożone. Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan doznał poważnego udaru mózgu, wskutek czego musiał poruszać się na wózku inwalidzkim. W trudnych chwilach...

 • Rozenek kontra żywe trupy

  Anna Dereszowska, Maria Seweryn, Szymon Bobrowski i Jacek Rozenek stanęli przed mikrofonem. Aktorzy nie przygotowują jednak płyty z piosenkami, a słuchowisko na podstawie słynnego amerykańskiego komiksu "Żywe trupy". To pierwszy tego typu projekt na świecie.

Dyskusje na temat: jacek rozenek seriale