• Informacje na temat:

  jacek samojlowicz

Artykuły na temat: jacek samojlowicz
 • Zula W., była uczestniczka telewizyjnego show "Top model", została aresztowana. W zatrzymaniu uczestniczył prywatny detektyw Arkadiusz Andała, którego mocodawcami są Mariusz Pujszo i producent filmowy Jacek Samojłowicz.

 • Twórca "Bogów" o Dywizjonie 303

  Łukasz Palkowski, reżyser nagradzanych "Bogów", znów stanie za kamerą. Ma nakręcić film o polskich lotnikach, którzy walczyli w bitwie o Anglię - informuje "Rzeczpospolita".

 • Nowy sezon, nowi bohaterowie

  ...recepcjonistki. W życiu Artura (Krzysztof Kwiatkowski) sporo zamieszania wywoła Justyna (Marta Juras), a Iwona (Magdalena Cielecka) wpadnie w oko rezydentowi hotelu - Wiktorowi (Jacek Koman). Podobnie jak...

 • Koniec "Tajemnic Westerplatte"

  Zakończyły się zdjęcia do już głośnego filmu "Tajemnice Westerplatte". Przypomnijmy, że po kilku dniach zdjęciowych w 2009 roku, pierwszy producent, Jacek Lipski, wycofał się z projektu w atmosferze skandalu finansowego. Dwa lata później produkcję przejął Jacek Samojłowicz ("Kac Wawa").

 • Matka Majki w opałach!

  W nowej pracy Chojnacka, która ma za sobą pobyt w więzieniu, radzi sobie nadspodziewanie dobrze. Szef Janek Zawadzki (Jacek Lenartowicz) jest z niej bardzo zadowolony. Niestety, wkrótce matka Majki wpadnie w piramidalne kłopoty. Zdradzamy, że w 722. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 9 lutego) Bożena Chojnacka odbierze wyjątkowo irytujący telefon. Od mężczyzny, którego wolałaby już nigdy...

 • Co dalej z "Tajemnicą Westerplatte"?

  "Tajemnica Westerplatte", z Michałem Żebrowskim w jednej z głównych ról, jest w fazie postprodukcji, zdjęcia zakończono. Data premiery nie jest jeszcze ustalona, rozważane terminy to listopad i luty - poinformował PAP producent wykonawczy filmu Jacek Samojłowicz.

 • "Hotel 52": Iwona przybywa z odsieczą

  ..., w jak duże tarapaty właśnie wpadł. Oryginalne zaręczyny W Hotelu 52 zjawia się Jacek (Mateusz Grydlik). Swoje kroki od razu kieruje w stronę stanowiska konsjerża. Wtajemnicza Tomasza (Filip Bobek) w swój plan - przygotował niespodziankę dla swojej dziewczyny (Aleksandra Kisio). Zamierza sam zapakować się w prezent. Gdy Kamila otworzy paczkę, jej oczom nie tylko ukaże się Jacek, ale także...

 • "Tajemnica Westerplatte" we wrześniu

  Zakończyły się już zdjęcia do filmu "Tajemnice Westerplatte". Zasadnicza część zdjęć powstała jesienią, a teraz zrobione zostały tak zwane "dokrętki" scen, które wcześniej nakręcono w innej obsadzie.

 • Majka załatwi matce pracę!

  Janek Zawadzki, właściciel Oazy (Jacek Lenartowicz) w sadze rodu Mostowiaków, zatrudni w swoim lokalu Bożenę Chojnacką (Beata Buczek-Żarnecka).

 • Sensacyjne zaginięcie gwiazdora!

  Wczoraj w Warszawie odbyła się konferencja prasowa najnowszego filmu Jarosława Żamojdy - "Skorumpowani". W warszawskim Champions Sports Barze pojawili się aktorzy, m.in. Mariusz Pujszo, Paweł Burczyk, Olga Bołądź, Artur Łodyga, Wenanty Nosul oraz reżyser Jarosław Żamojda i producent Jacek Samojłowicz. Wśród gości nie zabrakło też polskich mistrzów sportów walki, którzy w filmie prezentują swoje