• Informacje na temat:

  jacek samojłowicz ojciec

Artykuły na temat: jacek samojłowicz ojciec
 • "Hotel 52": Iwona przybywa z odsieczą

  ..., w jak duże tarapaty właśnie wpadł. Oryginalne zaręczyny W Hotelu 52 zjawia się Jacek (Mateusz Grydlik). Swoje kroki od razu kieruje w stronę stanowiska konsjerża. Wtajemnicza Tomasza (Filip Bobek) w swój plan - przygotował niespodziankę dla swojej dziewczyny (Aleksandra Kisio). Zamierza sam zapakować się w prezent. Gdy Kamila otworzy paczkę, jej oczom nie tylko ukaże się Jacek, ale także...

 • Kto już nie zaśpiewa?

  W pierwszym dniu wiosny gwiazdy programu "jak Oni śpiewają" zaśpiewały najpiękniejsze piosenki o miłości w obecności swoich najbliższych. Czwartym jurorem odcinka był Andrzej "Piasek" Piaseczny, który w finale zaprezentował utwór ze swojej najnowszej płyty.

 • Gorzkie "JoŚ" dla Kwaśnego

  Samojłowicz, wyglądającą jak uosobienie wiosny, którą wspierał ojciec, najwyraźniej zjadła trema. Robertowi Kudelskiemu towarzyszyła siostra Agnieszka, która podobno zarzekała się, że "jej noga w tym(...) wypadł również Jacek Borkowski, najwyraźniej trafił idealnie w swój repertuar. Kasię Żak najdłużej poprawiała i oceniała, tradycyjnie mająca najwięcej do powiedzenia Edyta Górniak. Do zakochania...

 • Od Masłowskiej do Nienackiego?

  Z końcem września powstanie Świętokrzyski Regionalny Fundusz Filmowy, którego celem będzie dofinansowanie filmów promujących walory województwa świętokrzyskiego. Korzystać będzie m.in. ze środków unijnych. Jednym z pomysłów na taki film jest ekranizacja książek Zbigniewa Nienackiego o Panu Samochodziku.

 • Polskie hity na jesień 2011

  ...himalaistka, która okaże się znajomą Artura (Wojciech Błach). Drugą - sympatyczny zakonnik Konstanty (Janusz Chabior). Duchowny przyjedzie w góry, by skupować naturalne produkty góralskie. PREMIERA(...), której byliśmy świadkami tuż przed wakacjami, zepsuły dobrą opinię o tym miejscu. Zdesperowana Natalia (Laura Samojłowicz) sprzeda część udziałów francuskiej sieci, której przedstawicielem jest Eryk...

 • Premiera "Tajemnicy Westerplatte"

  Film wojenny "Tajemnica Westerplatte", z Michałem Żebrowskim w roli głównej, miał we wtorek, 12 lutego, uroczystą premierę w Warszawie. Scenariusz powstał m.in. na podstawie listów pisanych do siebie po wojnie przez westerplatczyków - mówił reżyser Paweł Chochlew.

 • Tajemne życie hotelu

  Natalia (Laura Samojłowicz) właśnie wróciła z Paryża. Pilnie wezwał ją ojciec (Zbigniew Stryj), właściciel warszawskiego, czterogwiazdkowego Hotelu 52. Prosi ją, aby przejęła część jego obowiązków(...) (Laura Samojłowicz) Młoda, szalona i bezpośrednia. Nie pasuje do świata luksusowego hotelu, którego jest właścicielką. IWONA SZWED (Magdalena Cielecka) Menedżer hotelu jest całkowitym...

 • Xawery Żuławski: W chaosie kina

  Jego debiutancki film "Chaos" (2005) uznany został za odkrycie polskiej kinematografii, swą pozycję ugruntował brawurową ekranizacją głośnej książki Doroty Masłowskiej "Wojna polsko-ruska pod flaga biało-czerwoną" (2009). Xawery Żuławski skończył w czwartek, 22 grudnia, 40 lat.

 • Nowa biografia Polańskiego w księgarniach

  Niemiecki krytyk filmowy, Paul Werner, napisał biografię Romana Polańskiego, jedną z niewielu publikacji o tym reżyserze, która koncentruje się na jego dziełach a nie sensacjach i skandalach związanych z jego życiem. Książka właśnie trafiła do księgarń.

 • Gwiazdy przyciągną widzów?

  "Hotel 52" to luksus i surowe zasady. Wszystko musi błyszczeć, smakować, a pracownicy chodzić jak w zegarku. Czy nowa właścicielka wywróci ten świat do góry nogami? Już dziś pierwszy odcinek nowego serialu.