• Informacje na temat:

  jacek stachurski

Artykuły na temat: jacek stachurski
 • Jacek Stachurski złożył mandat radnego. Teraz chce być wykładowcą akademickim!

  Jacek Stachursky (50 l.) w programie "Dzień dobry TVN" przyznał, że złożył mandat radnego w powiecie bielskim z powodu "nieprawdopodobnych obowiązków estradowych".

 • Amatorka zagrała dublerkę Walach

  Mieszkańcy podkarpackiej gminy Gorzyce zagrali w najnowszym filmie Borysa Lankosza "Ziarno prawdy". I choć większość z nich wciela się w postaci z tłumu, to jedna z młodych gorzyczanek, Renata Trybuła, wystąpiła, jako dublerka samej Magdaleny Walach!

 • Dramat Stachurskiego

  Jacek Stachursky (41 l.) ubiegłego wieczoru przeżył dramat.

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • Stachurskiego czeka operacja

  Jacek Stachursky (41 l.) w niedzielę ostro dał popalić producentom programu "Taniec z gwiazdami".

 • Stachurski wraca do "Tańca..."

  Pierwszy odcinek szóstej edycji "Tańca z gwiazdami" okazał się wielkim hitem, ale i wielkim zaskoczeniem - nowy prowadzący Piotr Gąsowski, nowe tańce i słynna już rezygnacja Stachurskiego z udziału w programie.

 • Stachurskiemu grozi kalectwo

  Wszyscy doskonale pamiętają pechowy taniec Jacka Łaszczoka Stachurskiego w tanecznym show, który zakończył się poważną kontuzją. Żarty się skończyły. Jacek do dzisiaj nie może się pozbierać. Ból(...) podjęcia decyzji: Jacek przejdzie kolejną, bardzo ryzykowną operację. Jeśli się nie uda, zostanie kaleką do końca życia... "Czasami, kiedy występuje niestabilność stawu, torebki stawowej lub uszkodzenie...

 • Jacyków, Cerekwicka i Stachurski w jury

  Jedną z nowości wiosennej ramówki muzycznej telewizji VIVA Polska będzie trzecia edycja programu "Hot or Not". Uczestników oceniać będzie gwiazdorskie jury w składzie: Kasia Cerekwicka, Jacek Stachurski oraz Tomasz Jacyków.

 • Bosak pewny wygranej w "Tańcu..."

  Niewątpliwym gwoździem programu wczorajszego "Tańca z gwiazdami" obok Jacka Stachurskiego był Krzysztof Bosak (25 l.) - były lider Młodzieży Wszechpolskiej i poseł LPR.

 • Pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami" zakończył się w sposób niespodziewany. Z programu wycofał się Jacek Stachurski, który podczas walca angielskiego doznał kontuzji.

Wideo na temat: jacek stachurski
 • Stachursky kończy z polityką

  Jacek Stachurski w programie "Dzień dobry TVN" przyznał, że zrezygnował z mandatu radnego z powodu innych obowiązków związanych z działalnością estradową. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....