• Informacje na temat:

  jacek wiśniewski

Artykuły na temat: jacek wiśniewski
 • Jacek Łągwa nadal tonie w długach! Michał Wiśniewski pomoże przyjacielowi?

  ..., w całej Polsce odbywają się ich koncerty…  To na pewno jest zastrzyk gotówki. Jacek może też liczyć na wsparcie przyjaciół. Jednym z nich jest Michał Wiśniewski, panowie poznali się jeszcze(...)Ostatnio znów jest o nim głośno. Wydał nową płytę, gra koncerty w całej Polsce, więcej pokazuje się w telewizji. Wszystko za sprawą jubileuszu 20-lecia istnienia zespołu Ich Troje.  Michał Wiśniewski...

 • "Sprawiedliwy": Powrót Beaty Tyszkiewicz

  9 września ruszyły zdjęcia do filmu "Sprawiedliwy". Obraz jest debiutem reżyserskim Michała Szczerbica, producenta ("Wiedźmin"), scenarzysty ("Róża") i wieloletniego kierownika produkcji ("Pianista") związanego z branżą filmową od ponad trzech dekad.

 • Jacek Łągwa w końcu odnalazł upragniony spokój

  Sukces Ich Troje to w dużej mierze jego zasługa. Jacek Łągwa (48 l.) jest w lwiej części autorem największych hitów grupy, które śpiewała cała Polska. Jak dziś wygląda jego życie?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": "Kaliszuk, I Love You!"

  "Kaliszuk, I Love You!" - zakrzyknęła Małgorzata Walewska po występie Marka Kaliszuka w ostatnim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W sobotę, 18 października, aktor wcielił się w Arethę Franklin.

 • Jacek Łągwa odbił się od dna! Dzięki Wiśniewskiemu!

  Michał Wiśniewski (44 l.) stanął na wysokości zadania i pomógł potrzebującemu pomocy przyjacielowi...

 • Nina Wertz: "Ptaki niebios" w hołdzie poległym za Ukrainę

  Na stronach Interii możecie premierowo zobaczyć teledysk "Ptyci nebesni" ("Ptaki niebios") polsko-ukraińskiej wokalistki, pianistki i kompozytorki Niny Wertz, która ma na koncie m.in. współpracę z Marylą Rodowicz.

 • Jacek Łągwa z "Ich Troje" licytowany przez komornika?!

  Jacek Łągwa (46 l.) niegdyś był gwiazdą zespołu "Ich Troje". Teraz muzyk ma poważne problemy finansowe!

 • Wiśniewski najbogatszy

  Michał Wiśniewski jest najlepiej zarabiającym Polakiem przed czterdziestką - tak przynajmniej wynika z najnowszego raportu polskiej edycji magazynu "Business Week". Według jego danych lider Ich Troje wzbogacił się w 2003 roku o 6 milionów złotych. Tuż za nim na liście najbogatszych uplasował się Jacek Łaszczok, znany szerzej jako Stachursky. Jego dochód oceniono na 3,8 miliona złotych.

 • Jacek Łągwa zmienił się nie do poznania!

  Siwe włosy, broda i 15 kilogramów mniej – tak dziś wygląda Jacek Łągwa (45 l.), muzyk zespołu Ich Troje i najlepszy przyjaciel Michała Wiśniewskiego (44 l.).

 • Michał Wiśniewski ujarzmiony?

  Czy Michał Wiśniewski z Ich Troje zostanie ujarzmiony artystycznie? Wokalista lada moment rozpocznie nagrania solowego albumu z poezją śpiewaną!

Zdjęcia na temat: jacek wiśniewski