• Informacje na temat:

  jacek wojciechowski

Artykuły na temat: jacek wojciechowski
 • ...dzieckiem... 2. Aresztowanie Martyny Wojciechowskiej było drugą najchętniej klikaną wiadomością w mijającym roku. Podróżniczka za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku poinformowała, że wraz z ekipą...

 • Jan Englert z nagrodą "Człowieka Teatru"

  Jan Englert - znany aktor, ale też reżyser i pedagog - został laureatem drugiej edycji nagrody im. Zygmunta Huebnera; otrzymał tytuł Człowieka Teatru. "Czuję się zażenowany własną małością. Wszystko, co w życiu zrobiłem, zawdzięczam moim mistrzom. Sam niczego nie wymyśliłem, po prostu kradłem. Całe życie kradłem" - stwierdził nagrodzony artysta.

 • Jacek Rozenek (44 l.) widywany był ostatnio w towarzystwie pięknej Anny Wojciechowskiej. To jednak nie ona skradła jego serce...

 • Tomasz Kot laureatem Wiktora

  Tomasz Kot otrzymał statuetkę Wiktora w kategorii "aktor roku". Jubileuszowa, 30. gala wręczenia nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu, odbyła się w poniedziałek, 30 marca, na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Jacek Rozenek zawrócił w głowie mężatce!?

  Znajomość byłego męża "perfekcyjnej" Małgorzaty i Anny Wojciechowskiej (34 l.) od kilku tygodni elektryzuje warszawskie salony. Wystarczyło, że aktor i jego "znajoma" pokazali się w swoim(...) małżeństwa, wzbudzając zazdrość męża. Jej znajomość z Jackiem Rozenkiem z pewnością nie wykracza poza ramy przyjaźni" -  tłumaczy jej koleżanka. Mąż Wojciechowskiej podobno nie był zbytnio zadowolony...

 • Roman "Pazur" Wojciechowski śpiewa Czesława Niemena (nowa płyta "Wspomnienie")

  "Wspomnienie" to tytuł nowej płyty 64-letniego Romana "Pazura" Wojciechowskiego, półfinalisty drugiej edycji "Must Be The Music".

 • Jacek Rozenek: Wiemy kim jest jego nowa przyjaciółka

  Na gali rozdania Telekamer Jacek Rozenek (44 l.) zaskoczył wszystkich, pokazując się z nową kobietą - Anną Wojciechowską.

 • Wojciechowska kobietą roku

  Złoty Wawrzyn dla Martyny Wojciechowskiej! Nagroda przyznana została już po raz dziewiętnasty przez czytelniczki, laureatki poprzednich edycji i zespół redakcyjny magazynu "Twój Styl".

 • Jacek Rozenek (44 l.) nie potrafi zaakceptować nowego partnera byłej żony, Radka Majdana.

 • Gwiazdy w wiosce Pako Sarra

  W teledysku do utworu "In My Village" senegalskiego wokalisty Pako Sarra wystąpili m.in. Małgorzata Kożuchowska, Martyna Wojciechowska, Piotr Adamczyk, Arek Jakubik, K.A.S.A. i Olivier Janiak.

Zdjęcia na temat: jacek wojciechowski
Wideo na temat: jacek wojciechowski
 • "Pakt": Zapowiedź odcinka finałowego

  zawsze legalnie, wielkie pieniądze. Teraz przychodzi im zapłacić za wybory i decyzje z przeszłości. W serialu Pakt występują Marcin Dorociński, Magdalena Cielecka, Marta Nieradkiewicz, Jacek Poniedziałek, Edward Linde-Lubaszenko, Marcin Wojciechowski, Anna Radwan, Alicja Dąbrowska, Witold Dębicki, Marcin Perchuć, Adam Woronowicz, Magdalena Boczarska i Wojciech Mecwaldowski. Reżyserem serialu jest