• Informacje na temat:

  jacek wszola

Artykuły na temat: jacek wszola
 • Ania Przybylska zapaliła olimpijski znicz!

  ...byli też Szymon Majewski, Otylia Jędrzejczak i Jacek Wszoła. W naszej galerii znajdziecie fotorelację z IV Międzynarodowych Igrzysk Olimpijskich "Onko-Olimpiada 2012".  

 • Foremniak nie zna umiaru

  Tabloidy donoszą o nowej miłości Małgorzaty Foremniak. Szczęśliwym wybrańcem gwiazdy jest ponoć Robert Wilk, z którym aktorka pojawiła się na 50. urodzinach Jacka Wszoły.

 • "Mistrza nie zatrzymasz": Sportowcy śpiewem pomagają dzieciom (teledysk)

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk wspierający charytatywną akcję "Mistrza nie zatrzymasz - Sportowcy Dzieciom". W piosence śpiewają gwiazdy sportu takie jak m.in. Otylia Jędrzejczak, Dariusz Michalczewski, Przemysław Saleta i Piotr Reiss.

 • Gwiazdy jeżdżą na nartach

  23 lutego na stoku Kolorowa w Karpaczu odbędzie się II Rodzinny Zjazd Gwiazd.

 • Foremniak walczy z nowotworami

  Aktorka Małgorzata Foremniak wraz z przyjaciółmi z fundacji "Spełnione marzenia" oraz "Orimari" zorganizuje 8 września pierwszą w Europie Onko-Olimpiadę dla dzieci z chorobami nowotworowymi.

 • Festiwal Dobrego Humoru

  IX edycja Festiwalu Dobrego Humoru rozpocznie się już 26 czerwca w Gdańsku. Jak co roku o statuetkę Błękitnego Melonika Charliego będą walczyć twórcy najzabawniejszych programów i filmów.

 • Gwiazdy w sztafecie olimpijskiej

  Kayah, Andrzej Piaseczny, Danuta Stenka i Małgorzata Foremniak wezmą udział w Sztafecie z Ogniem Olimpijskim w sobotę, 10 lipca. Grupa polskich aktorów, piosenkarzy, byłych sportowców i dziennikarzy odleciała już do Aten, skąd uda się na Kretę, aby odbyć swoją część zadania.

 • "Głodny Van Gogh i gównozjady"

  Pierwszą płytą, która ukazała się w XXI wieku, chyba nie przypadkowo był koncertowy album zespołu Perfect, podsumowujący dwudziestolecie działalności grupy. Aż trudno wierzyć, że już dwie dekady grupa wzrusza nas i porywa do zabawy, niezmiennie zachwycając witalnością i energią. Ilu z nas zdarło gardło, śpiewając na koncertach „Nie płacz Ewka”? Ilu z nas zna na pamięć „Autobiografię”? Grzegorz Markowski przepytywany przez Jarosława Szubrychta twierdzi, że już pięć milionów ludzi. No, może...

Zdjęcia na temat: jacek wszola