• Informacje na temat:

  jacek x factor

Artykuły na temat: jacek x factor
 • "Druga szansa": Kim jest kochanka prezesa?

  A mowa o Żanecie Łabudzkiej, która zagra Andżelikę. To kochanka Prezesa (Jacek Braciak), początkująca aktorka. Z wielkimi marzeniami i oczekiwaniami wobec losu. Chciałaby zostać sławna i żyć tak(...) się podczas jej występów w popularnych, dedykowanych muzyce telewizyjnych show: "X-Factor" oraz "The Voice of Poland". Ma już za sobą debiut telewizyjny w "Lekarzach", gdzie wcieliła się w postać...

 • OFF Plus Camera: Tomek Makowiecki i inni polscy artyści na OFF Scenie

  Do When Saint Go Machine, Sleep Party People czy We Were Evergreen dołączają rodzime projekty. Wśród nich znaleźli się m.in. Tomek Makowiecki oraz Hatti Vatti.

 • Farsa na festiwalu w Opolu. Część debiutantów to "starzy wyjadacze"!

  Targów Muzycznych oraz laureatkę nagrody Gran Pix podczas 8. Festiwalu Młodych Talentów". Dziewczyna jest byłą chórzystką Maryli Rodowicz, półfinalistką "Mam talent" i uczestniczką programu "X Factor...

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • Edyta Olszówka na dobre wygryzła Kożuchowską! "Dla Małgosi nie ma roli w teatrze"

  Englercie, którego podziwia i szanuje. Zawsze była wobec niego lojalna. Kiedy zaproponowano jej lukratywny kontrakt w "X-Factor", zapytała szefa o zgodę, a kiedy jej nie uzyskała, zrezygnowała. Stanęła...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Rozenek jest trudna we współpracy?

  ...- producentka pierwszej edycji show "Perfekcyjnej pani domu" i bardzo wpływowa postać w telewizji TVN. Wcześniej współtworzyła wielkie formaty tej stacji: "Taniec z gwiazdami", "X - Factor" oraz "Mam...

 • Lari Lu: Od 11 lat nie oglądam telewizji (wywiad)

  Lari Lu, czyli Anna Józefina Lubieniecka, po odejściu z Varius Manx postanowiła zamknąć stary rozdział i rozpocząć solową karierę. Zrobiła to w sposób najlepszy z możliwych, wydając jedną z ciekawszych polskich płyt w 2014 roku. O tym jak powstawała ta płyta, dlaczego wokalistka śpiewa po polsku oraz czy nie kusiło jej, by po odejściu z zespołu Roberta Jansona wziąć udział w talent show, opowiada w naszym wywiadzie.

 • Maja Sablewska

  ...z Sablewską. Pod koniec 2010 stacja telewizyjna TVN zaproponowała jej posadę jurorki w polskiej edycji show "X Factor". Obecnie opiekuje się karierą Toli Szlagowskiej oraz uczestnika pierwszej edycji "X Factora" Jacka Czerwińskiego.

 • Genialna 16-latka podbiła "X Factor"!

  Po kilkudziesięciu mniej lub bardziej udanych występach karaoke trzecia edycja programu "X Factor" wreszcie dorobiła się prawdziwego objawienia.