• Informacje na temat:

  jacht i dziewczyna

Artykuły na temat: jacht i dziewczyna
 • Cristiano Ronaldo z dziewczyną na meczu. Czy to ta jedyna?

  ...spędził ostatnie wakacje, a ich fotki z jachtu obiegły sieć. Pamiętacie?

 • 70. urodziny dziewczyny Bonda

  Ursula Andress - pierwsza filmowa dziewczyna agenta 007 Jamesa Bonda - z kilkutygodniowym opóźnieniem świętowała w czwartek, 18 maja, wieczorem, swe 70. urodziny. Impreza odbyła się na pokładzie królewskiego jachtu "Britannia" w Edynburgu.

 • Zdobywca Oscara za rolę w "Pianiście" Romana Polańskiego swoją nową partnerkę zabrał jachtem w podróż wzdłuż francuskiego wybrzeża Morza Śródziemnego. Podczas miłosnych zabaw parze zrobiono kilka namiętnych zdjęć pod prysznicem, które opublikował portal justjared.com. Lara jest pierwszą stałą partnerką, jaka pojawiła się u boku aktora po tym, jak w 2009 r. porzuciła go narzeczona, hiszpańska...

 • Aaron Carter: Zabierzcie bikini i płyńcie ze mną

  Samotność doskwiera chyba bratu Nicka Cartera z Backstreet Boys. Za pośrednictwem Twittera zdesperowany 25-letni Aaron szuka seksownych fanek, które popłyną z nim na kilkudniowy rejs ekskluzywnym jachtem.

 • Impreza na jachcie

  Upokorzona Annie chce udowodnić, że erotyczną wiadomość wysłała Naomi. Debbie i Harry próbują porozmawiać o sytuacji Annie, ale ich dyskusja tylko powoduje...

 • Disco polo żyłą złota

  Idole fanów disco polo - z których wyśmiewają się tak zwane gwiazdy polskiej estrady - to prawdziwi krezusi. Lider zespołu Bayer Full Sławek Świerzyński (46 l.) kupił właśnie jacht za 100 tysięcy złotych i już zastanawia się, co by tu jeszcze sobie kupić.

 • Kasia Vu Manh topless

  Kasia Vu Manh to tancerka kojarzona z show "Taniec z gwiazdami" - w ostatniej edycji partnerowała Dariuszowi Wietesce, aktorowi znanemu z serialu "Na sygnale". Para niestety odpadła w ćwierćfinale. Dziś mało kto już o nich pamięta. Dziewczyna postanowiła o sobie przypomnieć, pozując topless na jachcie.

 • Bohaterowie po latach

  Zagrali w kultowych produkcjach, poznali smak sławy, ale nie związali się z aktorstwem. Co dziś robią Anna i Wojciech Sieniawscy ("Dziewczyna i chłopak"), Grzegorz Roman (Marek Piegus) i Piotr Kąkolewski (Mareczek z "Czterdziestolatka")?

 • Józef Wojciechowski z ukochaną na urodzinach VITKACA

  Józef Wojciechowski (71 l.) to właściciel holdingu budowlanego JW Construction i jeden z najbogatszych Polaków. Milioner na 7. urodzinach Vitkaca, ekskluzywnego domu handlowego dla celebrytów, pojawił się ze swoją piękną partnerką - młodszą od niego o 50 lat studentką Patrycją (21 l.). Dziewczyna w mediach społecznościowych lubi chwalić się "studenckim" życiem. Dalekie podróże, rejsy jachtami...

 • Była modelka "Playboya" rozbiera się w polskim filmie

  Pamiętacie Izę Salę, która zasłynęła z okładkowego zdjęcia 3D w "Playboyu" oraz rozebraniem się w programie Kuby Wojewódzkiego? O modelce przypomnieli sobie twórcy polskiego filmu "Dżej Dżej" obsadzając ją w epizodycznej roli... "blondynki na jachcie".

Wideo na temat: jacht i dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: jacht i dziewczyna
 • Re: Dziecięce gwiazdy dziś

  HAHAHA - GRZEGORZ ROMAN NIE MIESZKA Z ZONA, TYLKO Z DZIEWCZYNA, NA FUERTEVENTURA, ALE NIE PRACUJE, TYLKO JEST NA ZASILKU DLA OSOB STARSZYCH, JACHT "UKOCHANY" JEST OD PONAD ROKU NA LADZIE I NISZCZEJE, A ON JEST BAJKOMOWCA... NIC NIE ROBI, I ZYJE NA KOSZT SWOJEJ DZIEWCZYNY (O 33 LATA MLODSZEJ) I JEJ MATKI . ALE BZDURY!!! I DO TEGO TU NA FUERTEVENTURA JEST BARDZO NIELUBIANY

 • Re: Dziecięce gwiazdy dziś

  HAHAHA - GRZEGORZ ROMAN NIE MIESZKA Z ZONA, TYLKO Z DZIEWCZYNA, NA FUERTEVENTURA, ALE NIE PRACUJE, TYLKO JEST NA ZASILKU DLA OSOB STARSZYCH, JACHT "UKOCHANY" JEST OD PONAD ROKU NA LADZIE I NISZCZEJE, A ON JEST BAJKOMOWCA... NIC NIE ROBI, I ZYJE NA KOSZT SWOJEJ DZIEWCZYNY (O 33 LATA MLODSZEJ) I JEJ MATKI . ALE BZDURY!!! I DO TEGO TU NA FUERTEVENTURA JEST BARDZO NIELUBIANY a ty jestes zazdrosnym

 • Re: Dziecięce gwiazdy dziś

  a ty jestes zazdrosnym (...) . piszesz takie komentarze, bo cie nikt nie lubi i musisz się na kimś wyładowac prawda? HAHAHA - GRZEGORZ ROMAN NIE MIESZKA Z ZONA, TYLKO Z DZIEWCZYNA, NA FUERTEVENTURA, ALE NIE PRACUJE, TYLKO JEST NA ZASILKU DLA OSOB STARSZYCH, JACHT "UKOCHANY" JEST OD PONAD ROKU NA LADZIE I NISZCZEJE, A ON JEST BAJKOMOWCA... NIC NIE ROBI, I ZYJE NA KOSZT SWOJEJ DZIEWCZYNY (O 33 LATA