• Informacje na temat:

  jack dee

Artykuły na temat: jack dee
 • Wybierz najgenialniejszego naukowca!

  Dee Dee. Dr Gregory House z "Dr House’a" Gregory House to genialny, lecz charakterny lekarz diagnostyk. Nie lubi pacjentów i stosuje kontrowersyjne metody, ale bezbłędnie diagnozuje najtrudniejsze(...) najmroczniejsze zagadki kryminalne. Wspierają ją przyjaciele z Jeffersonian Institute - dr Cam Saroyan, dr Jack Hodgins, dr Lance Sweets i Angela Montenegro.  Razem tworzą drużynę, której nie oprze się żadna...

 • Seven Witches: Jack Frost solo

  Jack Frost, gitarzysta amerykańskiej grupy Seven Witches, znany również z gry w Savatage, przygotowuje swoją solową płytę. Ma się ona ukazać pod koniec 2003 roku dzięki Noise/Sanctuary Records.

 • Pięść Jacka Frosta

  Znany z Savatage i Seven Witches gitarzysta Jack Frost podał już szczegóły swojej solowej płyty, zatytułowanej "Raise Your Fist To Metal". Premiera przewidziana jest na październik, zaś wydawcą będzie Noise/Sanctuary Records.

 • Gwiazdorski hołd dla Queen

  Im bliżej lata, tym więcej będzie pojawiać się wydawnictw w hołdzie różnym wykonawcom. Pierwsze już zostało nagrane i zapowiada się ono niezwykle atrakcyjnie. Chodzi o "Stone Cold Queen", album w hołdzie zespołowi Queen, który zostanie wydany 27 czerwca. Na razie tylko w Japonii.

 • Patti Smith: Chaos i piękno

  5 czerwca Patti Smith, nazywana pierwszą poetką muzyki rockowej, wyda nowy album "Banga". Do promocji wybrano singla "April Fool".

 • Gwiazdy na czerwonej sofie

  Tom Cruise, Olga Kurylenko i Gerard Butler będą gośćmi pierwszego odcinka nowej serii programu "Graham Norton Show". Dwa tygodnie po brytyjskiej premierze, show wraca na polskie ekrany - będzie można go obejrzeć w BBC Entertainment.