• Informacje na temat:

  jack huston aktor

Artykuły na temat: jack huston aktor
 • Jack Nicholson dopiero po latach odkrył prawdę o swojej matce. To był szok!

  ...​Jack Nicholson (79 l.) jest bardzo barwną postacią. O jego licznych miłosnych podbojach krążyły legendy. Przez lata jego rytm wyznaczały kolejne romanse i praca – mówi się o dziesiątkach, jeśli nie setkach kochanek i podobnej liczbie filmowych produkcji oraz nagród. W swym życiorysie ma również dramatyczne wydarzenia. Po wielu latach odkrył szokującą prawdę o swojej matce.

 • Jack Nicholson na emeryturze?

  Jeden z najbardziej znanych aktorów na świecie, trzykrotny laureat Oscara, Jack Nicholson, najprawdopodobniej nigdy już nie zagra. Zagraniczne media informują, że aktor zakończył karierę.

 • "Zakazane imperium”: 4. serialu na DVD 12 września

  ...inspiracje wykorzystane przy tworzeniu jednego z głównych planów zdjęciowych sezonu 4 - Klubu Onyx. Wcielając się w rolę Harrowa Aktor Jack Huston opowiada o genezie, historii i ewolucji(...) Capone oraz Daughter Maitland. Komentarze Sześć komentarzy audio, w tym twórcy/producenta wykonawczego/ scenarzysty Terence’a Wintera, Steve’a Buscemi, Jacka Hustona, Michaela Kennetha...

 • Jack Nicholson niczego się nie boi

  "Nie kłam, nie kradnij i nie bój się" - to dewiza życiowa Jacka Nicholsona. Ten wielki amerykański aktor obchodzi w poniedziałek, 22 kwietnia, 76 urodziny.

 • Nicholson podrywa Moss

  Znany kobieciarz Jack Nicholson ( "Lepiej późno niż później" ) znalazł sobie kolejny obiekt westchnień. 67-letni aktor zainteresował się angielską modelką Kate Moss i zupełnie nie przeszkadza mu fakt, że jest ona młodsza od niego o... 37 lat. Jack Nicholson miłosne podchody rozpoczął od zabrania Kate Moss na wystawną kolację.

 • Sekrety legendy kina wyjdą na jaw

  Jack Nicholson próbuje powstrzymać swoją byłą ukochaną, Anjelicę Huston przed ujawnieniem szczegółów ich niegdysiejszego związku w pisanej przez nią książce.

 • Jack Nicholson i jego kino

  Przegląd najważniejszych filmów z udziałem Jacka Nicholsona, jednego z najpopularniejszych amerykańskich aktorów, przygotowało warszawskie kino Iluzjon. W programie m.in. "Chinatown", "Pięć łatwych utworów" i "Lot nad kukułczym gniazdem".

 • Sposób na Złoty Glob

  "Życie i zbrodnie Jacka Kevorkiana" - tak brzmi patetyczny podtytuł biograficznego filmu HBO, opowiadającego historię słynnego "Doktora Śmierć". "Jak, jakiego nie znacie" to jednak kameralna i zaledwie poprawna próba przybliżenia szerszej publiczności kontrowersyjnej postaci.

 • Nominacje do nagrody Gildii Aktorów

  We wtorek, 29 stycznia, ogłoszono nominowanych do prestiżowej nagrody Gildii Aktorów Amerykańskich (Screen Actors Guild Awards). Wśród aktorów mających szansę na wyróżnienie są tegoroczni zdobywcy Złotych Globów za najlepsze role dramatyczne: Russell Crowe ( "Piękny umysł" ) i Sissy Spacek ("In the Bedroom"). Szanse na nagrodę mają również Denzel Washington ( "Dzień próby" ) i Renée Zellweger

 • Ogłoszono nominacje do Emmy Awards

  Filmowe gwiazdy, między innymi Brad Pitt, Kenneth Branagh, Jim Broadbent i Susan Sarandon, zostali nominowani do tegorocznych nagród Emmy, honorujących telewizyjne dokonania. Brad Pitt zyskał uznanie za występ w serialu "Przyjaciele" ("Najlepszy gościnny występ aktora w serialu komediowym").