• Informacje na temat:

  jack nicholson o polańskim

Artykuły na temat: jack nicholson o polańskim
 • Jack Nicholson: Był okłamywany przez całą swoją rodzinę!

  Jack Nicholson (78 l.), wybitny hollywoodzki aktor, nie spodziewał się nawet, jak wielki sekret ukrywała przed nim przez lata cała jego rodzina...

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Jack Nicholson dopiero po latach odkrył prawdę o swojej matce. To był szok!

  ...​Jack Nicholson (79 l.) jest bardzo barwną postacią. O jego licznych miłosnych podbojach krążyły legendy. Przez lata jego rytm wyznaczały kolejne romanse i praca – mówi się o dziesiątkach, jeśli nie setkach kochanek i podobnej liczbie filmowych produkcji oraz nagród. W swym życiorysie ma również dramatyczne wydarzenia. Po wielu latach odkrył szokującą prawdę o swojej matce.

 • Jack Nicholson i jego kino

  Przegląd najważniejszych filmów z udziałem Jacka Nicholsona, jednego z najpopularniejszych amerykańskich aktorów, przygotowało warszawskie kino Iluzjon. W programie m.in. "Chinatown", "Pięć łatwych utworów" i "Lot nad kukułczym gniazdem".

 • Skandale i prostytucja na festiwalu w Cannes. Seksem ociekał nie tylko czerwony dywan!

  ...na gwiazdy. Żaden inny festiwal nie "dostarcza" tylu zdjęć roznegliżowanych aktorów. Jack Nicholson pozował w szlafroku z cygarem w dłoni, odziany jedynie w slipki. Dustin Hoffman prezentował swój...

 • Jack Nicholson o sobie samym

  Jack Nicholson ( "Lot nad kukułczym gniazdem" , "Lśnienie" , "Lepiej być nie może" , "Schmidt" ) zamierza napisać scenariusz opowiadający o... jego własnym, fasncynujacym życiu. Trzykrotny zdobywca Oscara zamierza dopilnować, by jego naprawdę barwna historia została opowiedziana starannie i bez przekłamań. Gwiazdor uważa, że planowany film zainteresuje publiczność.

 • 70-tka Jacka Nicholsona

  Nawet jeśli tym razem odszedł z pustymi rękami, Jack Nicholson robił wrażenie podczas lutowej oscarowej gali w Los Angeles. Promieniejący, z szykowną łysiną, w ciemnych okularach słonecznych i niezrównanym grymasem wiecznie nienasyconego pożeracza kobiecych dusz i ciał.

 • Jack Nicholson poganiał Bagińskiego

  W 2003 r. Tomek Bagiński nominowany był do Oscara za krótkometrażową "Katedrę". Nagrody Akademii nie zdobył, ale przeżył niezapomnianą przygodę. Miał szansę zetknąć się z takimi gigantami Hollywood jak Jack Nicholson czy Martin Scorsese.

 • "Nie zachowuję się jak diwa"

  Aktor, który jest legendą Hollywood, nie czeka tylko na główne role. W komedii "Skąd wiesz?", o miłosnych rozterkach trojga młodych ludzi, gra toksycznego ojca jednego z bohaterów. Jack Nicholson opowiada o miłości i o tym, jak po 50 latach pracy wciąż cieszyć się aktorstwem.

 • Oscarowe legendy, oscarowi rekordziści

  Vivien Leigh, Clark Gable, Marlon Brando, John Wayne, wreszcie - oscarowi rekordziści Meryl Streep i Jack Nicholson - m.in. ci aktorzy są na listach artystów nagradzanych statuetkami lub nominowanych do nagród amerykańskiej Akademii Filmowej na przestrzeni lat.