• Informacje na temat:

  jack nicholson zdjęcia

Artykuły na temat: jack nicholson zdjęcia
 • Jack Nicholson dopiero po latach odkrył prawdę o swojej matce. To był szok!

  ...​Jack Nicholson (79 l.) jest bardzo barwną postacią. O jego licznych miłosnych podbojach krążyły legendy. Przez lata jego rytm wyznaczały kolejne romanse i praca – mówi się o dziesiątkach, jeśli nie setkach kochanek i podobnej liczbie filmowych produkcji oraz nagród. W swym życiorysie ma również dramatyczne wydarzenia. Po wielu latach odkrył szokującą prawdę o swojej matce.

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

 • Oto nowa miłość aktorki!

  Magdalena Waligórska, czyli barmanka Wioletka z "Rancza", jest po uszy zakochana. Nowa miłość aktorki to niejaki Pan Kuleczko - malutki piesek rasy Coton de Telear. Mamy ich pierwsze wspólne zdjęcia!

 • "Serena" : Strzeżcie się Jennifer Lawrence

  U duńskiej mistrzyni dramatu psychologicznego Susanne Bier ("Bracia") Jennifer Lawrence zjawia się na ekranie z jasnoczerwoną szminką na ustach, z charakterystyczną falą idealnie przylegających do porcelanowych policzków blond włosów. Bradley Cooper zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia, a widz natychmiast wie, że ta pasja zniszczy nie tylko kochanków.

 • Skandale i prostytucja na festiwalu w Cannes. Seksem ociekał nie tylko czerwony dywan!

  ...na gwiazdy. Żaden inny festiwal nie "dostarcza" tylu zdjęć roznegliżowanych aktorów. Jack Nicholson pozował w szlafroku z cygarem w dłoni, odziany jedynie w slipki. Dustin Hoffman prezentował swój(...) jest w 1953 r. mało jeszcze znana Brigitte Bardot.  Piękna i hojnie obdarzona przez naturę blondynka paraduje po plaży i bulwarach w skąpym stroju. Oblega ją tłum fotoreporterów, zdjęcia w staniku bez...

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • "M jak miłość": Życie sprawia niespodzianki - rozmowa z Dominiką Ostałowską

  ..., co mnie wzrusza. Gdy Hubert kilka lat temu obejrzał "Lot nad kukułczym gniazdem", zakochał się w jego filmach, a Jack Nicholson do tej pory jest dla niego najlepszym aktorem. Wróćmy na koniec naszej...

 • Zwykła niezwykła Jennifer Lawrence

  Ma zaledwie 24 lata, ale narobiła już sporo szumu. Jennifer Lawrence znają nawet ci, którzy nie widzieli żadnego z jej filmów.

 • Jack Nicholson ze sztucznym penisem

  Wielbiciele Jacka Nicholsona ( "Schmidt" , "Lepiej późno niż później" ) zobaczą swego ulubieńca ze sztucznym penisem w najnowszym filmie Martina Scorsese "The Departed". Pisaliśmy już o tym, że Nicholson zagra w tym filmie także scenę erotyczną z dwiema kobietami. Wszystko dlatego, że Nicholson wciela się w postać seksualnego zboczeńca Franka Costello.

 • Jack Nicholson poganiał Bagińskiego

  W 2003 r. Tomek Bagiński nominowany był do Oscara za krótkometrażową "Katedrę". Nagrody Akademii nie zdobył, ale przeżył niezapomnianą przygodę. Miał szansę zetknąć się z takimi gigantami Hollywood jak Jack Nicholson czy Martin Scorsese.