• Informacje na temat:

  jacka odeszła

Artykuły na temat: jacka odeszła
 • Jacek Braciak jakiego nie znacie! O jego związku z aktorką prawie nikt nie wiedział!

  W życiu Jacka Braciaka (50 l.) był taki etap, kiedy dwie ważne dla niego kobiety spotkały się w tym samym teatrze. W końcu jedna z nich odeszła. Co ją do tego zmusiło?

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • "Klan": Jacek Borkowski opłakuje śmierć ukochanej żony

  ...- Słońce moje zgasło... Tymi słowami Jacek Borkowski poinformował swoich fanów o wielkiej tragedii, jaka go dotknęła – o śmierci ukochanej żony Magdy, która odeszła zaledwie miesiąc po usłyszeniu diagnozy, że ma białaczkę...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • ..., że to ja odejdę pierwszy, a stało się inaczej, ale uśmiecham się i idę przez życie dalej. Tego nauczyła mnie mama. Zobacz galerię zdjęć Jacka Borkowskiego z żoną Magdaleną... W dniu ślubu...

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Jacek Borkowski: Próbuje pomóc dzieciom przetrwać ten ciężki czas!

  W jednej chwili życie Jacka Borkowskiego legło w gruzach. Aktor wciąż nie może się pozbierać po śmierci ukochanej...

 • Muzycy w hołdzie swoim bliskim

  Eric Clapton w hołdzie dla zmarłego w październiku basisty Cream, Jacka Bruce'a, stworzył instrumentalny utwór "Follow Jack". Z kolei w 1991 roku zadedykował swojemu tragicznie zmarłemu synowi jedną z najpiękniejszych ballad - "Tears In Heaven". Zobacz, jak muzycy wykorzystują swój talent, by upamiętnić zmarłych.

 • Jacek Borkowski zrozpaczony. Po śmierci żony chcą odebrać mu dzieci!

  .... Aktor nie wie, co ma odpowiedzieć córce. Krótko po tym wydarzeniu do domu Jacka Borkowskiego przyszły dokumenty z sądu. - Myślałem, że życie już mi oszczędzi dramatów. Myliłem się. Najpierw(...). Czasem zabiera je ze sobą na koncerty, bo tak samo robili wcześniej z Magdą. Ciągle czują, że ona cały czas jest z nimi. - Nie mogę uwierzyć, że ona odeszła. Kiedy wracam do domu, wydaje mi się, że...

 • Trubadurzy: Trasa na 50-lecie

  Po koncercie 50-lecia Czerwonych Gitar swoje jubileuszowe tournee zapowiadają Trubadurzy. "Trasa z koncertami na 50-lecie wystartuje prawdopodobnie jesienią - we wrześniu lub w październiku" - zapowiada PAP Life Ryszard Poznakowski, jeden z muzyków zespołu.

Zdjęcia na temat: jacka odeszła