• Informacje na temat:

  jackie stallone

Artykuły na temat: jackie stallone
 • Matka Stallone'a nie przestanie się oszpecać! „Nie chcę umierać brzydka”

  Jackie Stallone, matka gwiazdora Sylvestra Stallone, przygotowuje się do kolejnej operacji plastycznej.

 • Stallone potrzebuje nowego bohatera

  Sylvester Stallone jest już przygotowany do stworzenia nowego, silnego bohatera kina akcji. Aktor ma dosyć kreowania Rocky'ego i Rambo, choć w dalszym ciągu są to postaci dochodowe. "Jeśli chce znów odnieść sukces, musi mieć nowego bohatera" - powiedziała Jackie, matka Stallone'a.

 • Oni odeszli w 2019 roku

  ...w "Nocnym jastrzębiu" u boku Sylvestra Stallone. Dla fanów kina SF na zawsze pozostanie replikantem Royem Battym z "Łowcy androidów" (1982). Peter Fonda (23.02.1940 - 16.08.2019) Brat(...) rolę w filmie "Jackie Brown" Quentina Tarantino. W 1969 roku Forster zagrał główną rolę w kultowym filmie Haskella Wexlera "Chłodnym okiem". Aktor dwukrotnie pracował także z Davidem Lynchem...

 • Stallone: Willis jest "chciwy i leniwy"

  Poznaliśmy powody, dla których nie zobaczymy Bruce'a Willisa w "Niezniszczalnych 3". Poszło o... milion dolarów.

 • Jackie Chan w "Rambo 4"

  Jackie Chan, 46-letni aktor z Hongkongu, mistrz wschodnich sztuk walki, wystąpi wspólnie z Sylvestrem Stallone w czwartej części filmowego hitu "Rambo". Ekspert do spraw kung-fu zagra słynnego przestępcę, który połączy swe siły z Johnem Rambo, aby wspólnie wziąć udział w kolejnej specjalnej akcji.

 • Jackie Chan w "Niezniszczalnych 3"

  Jackie Chan w jednym z ostatnich wywiadów ujawnił, że pojawi się w trzeciej cześci "Niezniszczalnych".

 • Stallone był szantażowany przez siostrę

  Sylvester Stallone płacił u szczytu swej aktorskiej kariery miliony dolarów szantażującej go siostrze. Toni-Ann Filiti, która w wieku 48 lat zmarła w 2012 roku na raka płuc, groziła bratu pozwem o fizyczne znęcanie się.

 • Mama Sylvestra Stallone'a... podnosi ciężary

  Skąd Sylvester Stallone ma tyle krzepy? Okazuje się, że to niekoniecznie kwestia testosteronu czy wpływu ojca, ale... geny mamy. Jak na 92-latkę Jackie Stallone jest w wyśmienitej formie.

 • Mel Gibson w "Niezniszczalnych 3"

  Sylvester Stallone potwierdził na Twitterze, że Mel Gibson zagra czarny charakter w trzeciej części filmu "Niezniszczalni". Amerykański aktor dał to do zrozumienia słowami: "Mad Max vs. Barney Ross".

 • Legenda kina akcji!

  Dla jednych aktor tylko dwóch ról, dla innych - ikona kina akcji. Sylvester Stallone skończył w środę 6 lipca 65 lat. Ale na emeryturę się nie wybiera...

Zdjęcia na temat: jackie stallone
Wideo na temat: jackie stallone
 • 92-letnia Jackie Stallone nadal w świetnej formie! Zdradziła swój sekret!

  Skąd Sylvester Stallone ma tyle krzepy? Okazuje się, że to niekoniecznie kwestia testosteronu czy wpływu ojca, ale… genów mamy. Jackie Stallone jak na 92-latkę jest w wyśmienitej formie(...) innych kobiet. Choć Pani Stallone często podkreśla swoją niechęć do botoksu i akceptację wobec starości, widok jej twarzy rodzi pytanie - czy Jackie Stallone jest najstarszą ofiarą chirurgii