• Informacje na temat:

  jackson film

Artykuły na temat: jackson film
 • To była pilnie strzeżona tajemnica Michaela Jacksona. Ukrywał to latami!

  Fakt, iż Michael Jackson (†51 l.) był łysy, ujawniono dopiero w przeprowadzonej w 2009 roku sekcji zwłok.

 • Peter Jackson złożył hołd Christopherowi Lee

  Reżyser "Władcy Pierścini" i "Hobbita" - Peter Jackson, pożegnał zmarłego w niedzielę Christophera Lee, który w ekranizacjach powieści Tolkiena wcielał się w postać Sarumana. "Świat bez niego będzie gorszym miejscem" - Jackson napisał na Facebooku.

 • Pokojówka Michaela Jacksona Adrian McManus: Wszędzie były słoiki po wazelinie i zdjęcia chłopców

  .... McManus twierdzi, że Jackson miał książki o masturbacji i mnóstwo kaset VHS, które - według niej - były filmami pornograficznymi. "Często natrafiałam też na nagie zdjęcia. W jego sypialni było mnóstwo(...) Jacksona wrócił w zeszłym miesiącu po projekcji kontrowersyjnego filmu dokumentalnego "Leaving Neverland". Jego bohaterowie to dwaj dorośli już dzisiaj mężczyźni - Wade Robson i James Safechuck, którzy...

 • Peter Jackson otwarł wystawę o I wojnie światowej

  Nowozelandzki reżyser, scenarzysta i producent filmowy Peter Jackson otworzył w piątek, 17 kwietnia, w stolicy Nowej Zelandii Wellington muzealną wystawę, którą zainicjował i stworzył, dotyczącą pierwszej wojny światowej.

 • Samuel L. Jackson streszcza "Grę o tron"

  .... HBO wpadło więc na genialny sposób dotarcia do nowych widzów - zatrudniło Samuela L. Jacksona, aby streścił fabułę serialu. W swoim jedynym, niepowtarzalnym stylu i z dużą ilością przekleństw(...) czasu na opisanie wszystkiego. Jego opowieść jest przerywana doskonale dobranymi scenami z produkcji HBO. A ostatnia scena ze smokiem to po prostu majstersztyk. To zdecydowanie film, jaki...

 • Samuel L. Jackson: Nie prosiłem Baracka Obamy o pomoc

  Nie prosiłem Baracka Obamy o porady, bo gdy zaczynają się takie kłopoty, to nie ma znaczenia, czy jest się prezydentem, czy... stolarzem!" - mówi Samuel L. Jackson.

 • La Toya Jackson: Pierwszy raz ją pobił, gdy wspomniała o rozwodzie

  Podobnie jak wszyscy członkowie rodziny, swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała w zespole Jackson 5. Jednak La Toya Jackson szybko stwierdziła, że od kariery wokalnej woli tę... prawniczą(...) zdecydowała się na składanie zeznań. Dopiero pod koniec lat 90. udało jej się odejść od kata. Zmobilizował ją do tego fakt, że mężczyzna bez jej wiedzy zaczął załatwiać jej rolę w filmie...

 • Gwiazdy w nowym filmie Tarantino

  Niebawem rozpoczną się zdjęcia do nowego filmu Quentina Tarantino - "Hateful Eight". Z tej okazji produkujące obraz studio The Weinstein Company ogłosiło nazwiska aktorów wcielających się w głównych bohaterów. Opublikowało również oficjalny opis fabuły.

 • Macaulay Culkin bawił na ekranie w filmie "Kevin sam w domu", lecz w jego życiu rozgrywał się dramat

  Macaulay Culkin (38 l.) zdobył sławę dzięki głównej roli w komedii "Kevin sam w domu". Widzowie z całego świata pokochali ten film. Także w Polsce został doceniony i wielu z nas nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez "Kevina". Natomiast mało kto wie, że gdy aktor bawił ludzi na ekranie, w jego życiu prywatnym rozgrywał się dramat. Ojciec znęcał się nad nim i stosował wobec niego groźby.

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

Zdjęcia na temat: jackson film
Dyskusje na temat: jackson film