• Informacje na temat:

  jacuzzi

Artykuły na temat: jacuzzi
 • Frytka wspomina program "Big Brother": Seksu w jacuzzi nie było

  Maja "Frytka" Frykowska (dawniej Agnieszka) zyskała popularność dzięki trzeciej edycji "Big Brothera", gdzie uprawiała seks w jacuzzi. Dziś, po latach, bohaterka tamtych zdarzeń twierdzi, że... żadnego seksu z Kenem nie było.

 • "Celebrity Splash": Gwiazdy będą skakać w Poznaniu

  7 marca po raz pierwszy zobaczymy, jak celebryci skaczą do wody. Tego dnia premierowy odcinek programu rozrywkowego "Celebrity Splash" pokaże telewizja Polsat. Cały show będzie nagrywany w Termach Maltańskich w Poznaniu - największym kompleksie basenów, spa i fitness w Polsce.

 • Śmierć w jacuzzi

  ...właścicielem jest mąż klientki. Zastają tam Waldemara Wiśniewskiego, baraszkującego w jacuzzi z jedną ze swoich pracownic. Z początku on sądzi, że żona przysłała detektywów, żeby zebrali dowody jego zdrady(...) zamordowany. Jego ciało zostaje znalezione w jacuzzi, w którym jeszcze kilkanaście godzin temu zdradzał żonę z inną kobietą. Kim jest morderca? Detektywi prowadzą śledztwo.

 • Recenzja Jessie Ware "Tough Love": Classy retro soul pop

  Kiedy widzę w opisie produktu taki termin, jak macie w tytule, zrazu mną trzącha. Bo ileż może być tego classy retro soul popu?

 • Kasia Cichopek (35 l.) pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem w bikini. Fani byli zachwyceni jej pięknym biustem, który pokazała w całej okazałości. Celebrytka byczyła się wraz z rodziną w jednym z luksusowych SPA w Sierpcu, czym oczywiście nie omieszkała się pochwalić. "Świetne zwieńczenie weekendu" - napisała pod fotką. Zazdrościcie?

 • W jacuzzi z Michaelem Jacksonem

  35-letnia obecnie aktorka Soleil Moon Frye wspomina spotkanie z Michaelem Jacksonem sprzed wielu lat.

 • ...się udać na zasłużone w tym roku wakacje. Na swoim Instagramie zamieściła ostatnio zdjęcie, na którym wyleguje się w jacuzzi z lampką wina, eksponując przy tym swój ponętny biust. Wcześniej zamieściła...

 • "Warsaw Shore": Ruletka, sztanga i jacuzzi

  W tym tygodniu bohaterowie 'Warsaw Shore" postawią na zabawę we własnym gronie. Na liście atrakcji znajdą się: wysokoprocentowa ruletka, świnia ze sztangą w... i (nie)dyskretne rozmowy w jacuzzi. Na koniec jeden z uczestników będzie musiał opuścić willę.

 • Maja Frykowska prawie przerwała wywiad. Przez jedno pytanie

  Maja "Frytka" Frykowska (41 l.) ma dość wywiadów na temat "Big Brothera" i seksu z Kenem w jacuzzi. Podczas rozmowy z naszym reporterem celebrytka jasno zakomunikowała, że odcina się od tego programu.

 • Schwarzenegger: Wojownik w realnym świecie

  Jeśli chcesz przesiadywać w jacuzzi, załóż na dachu panele słoneczne, jeśli lubisz oglądać telewizję, kup energooszczędny model - namawiał w poniedziałek, 24 czerwca, w Brukseli Arnold Schwarzenegger, promując mądre korzystanie z energii.

Zdjęcia na temat: jacuzzi
 • Agnieszka "Maja" Frykowska
Wideo na temat: jacuzzi
 • Maja Frykowska odcina się od "Big Brothera" i seksu w jacuzzi!

  Maja "Frytka" Frykowska (41 l.) ma dość wywiadów na temat "Big Brothera" i seksu z Kenem w jacuzzi. Podczas rozmowy z naszym reporterem gwiazda jasno zakomunikowała, że odcina się tego programu.

 • Beyonce w ogniu krytyki. Za ten klip!

  O Beyonce znów zrobiło się głośno, po tym jak do sieci trafił klip do utworu "Feeling Myself" z udziałem Nicki Minaj. Na piosenkarkę posypała się lawina krytyki. Uwagę zagranicznej prasy przykuł kadr, na którym gwiazda wlewa do jacuzzi butelkę luksusowego szampana Armand de Brignac, wartą 20 tys. dolarów. Zagraniczna prasa oraz użytkownicy sieci nie zostawili na artystce suchej nitki. Piosenkarce

 • Jutro będzie futro

  "Jutro będzie futro" opowiada historię przyjaciół, którym znudziło się dorosłe życie. Adama (John Cusack) rzuciła dziewczyna; Lou (Rob Corddry) to balangowicz, który nie może trafić na balangę, Nick (Craig Robinson) ma żonę, która kontroluje każdy jego ruch, a Jacob (Clark Duke) ma bzika na punkcie gier komputerowych i nie wychodzi z piwnicy. Po szalonej, ostro zakrapianej nocy w kurorcie narciarskim, zakończonej w jacuzzi, skacowani budzą się w ... 1986 roku. Uzyskują w ten sposób szansę,...

Dyskusje na temat: jacuzzi