• Informacje na temat:

  jacuzzi agnieszka

Artykuły na temat: jacuzzi agnieszka
 • Frytka wspomina program "Big Brother": Seksu w jacuzzi nie było

  Maja "Frytka" Frykowska (dawniej Agnieszka) zyskała popularność dzięki trzeciej edycji "Big Brothera", gdzie uprawiała seks w jacuzzi. Dziś, po latach, bohaterka tamtych zdarzeń twierdzi, że... żadnego seksu z Kenem nie było.

 • Co pokaże kamerka Frytki?

  Agnieszka "Frytka" Frykowska nadal chce się lansować. Tym razem za pomocą kamerki i videobloga.

 • Frytka: Zoperowałam nos!

  Gwiazda jacuzzi, Agnieszka Frykowska , na łamach jednego z tygodników wyznała, że poddała się operacji plastycznej.

 • Wybierz Ikony Polskiego Filmu!

  Weź udział w plebiscycie Ikony Polskiego Filmu, organizowanym przez INTERIA.PL wspólnie z Telewizją Polską. Wybierz amanta, amantkę oraz kultową scenę i wygraj wspaniałe nagrody!

 • Frytka: Kobiety mnie nie lubią

  Agnieszka Frytkowska uważa, że Polki - po słynnej scenie w jacuzzi?! - nie darzą jej sympatią. - Reagują na mnie agresywnie - żali się.

 • Frytka nie wystąpi w "Big Brotherze"

  ..."Nie ma tam jacuzzi, a pod prysznicem to już nie to samo" - zażartowała (?) Aga.

 • Kuba Wesołowski z żoną w kolejnej podróży poślubnej!

  Kuba Wesołowski (29 l.) i Agnieszka Szczurek (27 l.) wybrali się w kolejną podróż poślubną. Tym razem przebywają w polskich górach. Tam również pławią się w luksusach!

 • ..."My byliśmy pierwsi!" - podkreśla Ken. Wszyscy doskonale pamiętamy scenę w jacuzzi między Agnieszką Frykowską (30 l.) i Łukaszem Wiewiórskim (31 l.) w III edycji reality show. Potrzeba było niemal sześciu lat, by kolejna para odważyła się uprawiać seks przed kamerami.

 • Żenująca autopromocja Frytki

  Agnieszka "Frytka" Frykowska, znana najbardziej z "Big Brothera" nadal chce się lansować. Tym razem za pomocą kamerki i wideobloga.

 • Frytka ma depresję?

  Agnieszka Frykowska (29 l.) opowiada "Super Expressowi" o samotności i o tym, jak zrewolucjonizowała kraj. Gwiazda "Big Brothera" próbuje uwolnić się od kompromitującej przeszłości, ale nie wychodzi jej to zbyt dobrze.

Zdjęcia na temat: jacuzzi agnieszka
 • Agnieszka "Maja" Frykowska
Wideo na temat: jacuzzi agnieszka
 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...