• Informacje na temat:

  jacyków na temat

Artykuły na temat: jacyków na temat
 • Jacyków broni "modelek z Dubaju" i atakuje autora książki, który seksaferę opisał!

  Tomek Jacyków (48 l.) jest oburzony ukazaniem się publikacji na temat tzw. seksafery dubajskiej. Jego zdaniem książka ta jest przykładem polskiej małostkowości oraz tendencji do interesowania się cudzymi zarobkami i życiem seksualnym. Tomasz Jacyków uważa, że jeśli Polki wyjeżdżały do Dubaju z własnej woli, nikogo nie powinien interesować sposób, w jaki zarabiały na życie.

 • Jacyków: Z Dodą nie wygrasz

  Tomasz Jacyków, który przyjaźni się z Justyną Steczkowską, komentuje w jaki sposób radzić sobie z Dodą.

 • Tomasz Jacyków był poważnie chory!

  Tomasz Jacyków (45 l.) po raz kolejny dzieli się ze światem odważnym i osobistym wyznaniem. Tym razem dotyczy ono jego choroby.

 • "Lejdis" znowu razem

  Edyta Olszówka i Iza Kuna, które wystąpiły w komedii duetu Saramonowicz-Konecki ponownie pojawią się obok siebie na ekranie. Tym razem jednak w komedii "Złoty środek" Olafa Lubaszenki.

 • Tomasz Jacyków tłumaczy się z krytyki Rozenek!

  Tomasz Jacyków jest wściekły na media, które podobno zmanipulowały jego wypowiedź na temat stroju "perfekcyjnej"!

 • Odświeżone "Miasto kobiet"

  Trwają nagrania do wiosennej edycji talk-show "Miasto kobiet", emitowanego w stacji TVN Style. Pojawi się wiele nowości, m.in. nowe prowadzące i ciekawi goście.

 • Joanna Horodyńska i Jacyków ostro o Agnieszce Kaczorowskiej!

  ...- Agnieszka Kaczorowska to dostanę piany na ustach!" - wścieka się Horodyńska. Tomek miał na jej temat do powiedzenia nieco więcej... "Bardzo sportowa noga, dobra do biegania po autostradzie, podkreślone(...) pomoże tylko jest to historia uliczna!" - podsumował Jacyków. Faktycznie jest aż tak źle?

 • Mieszko: rok szczurów cz. 3

  Specjalnie dla INTERIA.PL swoje podsumowanie 2008 roku przygotował Mieszko Sibilski z duetu Grupa Operacyjna. Poniżej część trzecia - z Dodą, Sopotem, spiskiem radio wym i "Mam talent".

 • Tomasz Jacyków wyjawił, komu kibicuje w „Tańcu z gwiazdami”

  Tomasz Jacyków (45 l.) ma swojego ulubieńca w „Tańcu z gwiazdami”, ale nie jest to żadna z tańczących gwiazd…

 • Tomasz Jacyków wyleciał z TVN!

  W ostatnich tygodniach trwał prawdziwy festiwal wyznań nadwornego stylisty "Dzień Dobry TVN", które zszokowały opinię publiczną. Chodzi o jego wypowiedzi na temat jego "związku" ze skazanym za(...) zabrandzlowałbym się na śmierć" - stwierdził Jacyków. Słowa te nie spodobały się w TVN, który postanowił usunąć celebrytę z anteny. Sam zainteresowany przekonuje, że został zawieszony tylko na jakiś czas...

Wideo na temat: jacyków na temat
 • Jacyków o autorze "Dziewczyn z Dubaju": Niech dba o swojego siusiaka, czy go wkłada tam gdzie potrzeba

  Tomek Jacyków jest oburzony ukazaniem się publikacji na temat tzw. seksafery dubajskiej. Jego zdaniem książka ta jest przykładem polskiej małostkowości oraz tendencji do interesowania się cudzymi zarobkami i życiem seksualnym. Stylista uważa, że jeśli Polki wyjeżdżały do Dubaju z własnej woli, nikogo nie powinien interesować sposób, w jaki zarabiały na życie. – A co tego pana to obchodzi? Niech