• Informacje na temat:

  jacyków ślub

Artykuły na temat: jacyków ślub
 • Jacyków i Witkowski biorą ślub!

  Najgorzej ubrany mężczyzna w Polsce, Tomek Jacyków (41 l.), przyjął oświadczyny pisarza Michała Witkowskiego (34 l.). Zakochani przymierzają się do ślubu.

 • Ilona Felicjańska narzeka na Jacykowa: Nie przyznaje się do znajomości ze mną

  Ilona Felicjańska (40 l.) przeszła ostatnio ogromną metamorfozę. Ścięła i przefarbowała włosy na jasny blond. Celebrytka przyznaje, że odwagi do zmian nabrała już na początku swojej kariery, kiedy w niewybrednych słowach skrytykował ją Tomasz Jacyków.

 • Radosną nowinę o ślubie Maćka Zienia (35 l.) z brazylijskim ukochanym przyćmiły niepokojące wieści...

 • Poniedziałek o ataku Cejrowskiego na gejów

  ...". Czy rzeczywiście za agresywnymi, homofobicznymi wypowiedziami Cejrowskiego stoją doświadczenia homoseksualne z przeszłości? Przypomnijmy, że podróżnik w 1994 wziął ślub kościelny z Beatą Pawlikowską(...) naturalna sprawa Poniedziałek: Jacyków ma niewyparzony język...

 • Ostatni odcinek

  W ostatnim odcinku serialu "Synowie" szykuje się istna komedia omyłek. Podczas ślubu Violi (Anna Prus) i Kuby (Piotr Ligienza) nie zabraknie niespodzianek. Tylko czy... w ogóle do niego dojdzie?

 • Ostatni odcinek serialu "Synowie"

  W ostatnim odcinku serial u "Synowie" szykuje się istna komedia omyłek. Podczas ślubu Violi (Anna Prus) i Kuby (Piotr Ligienza) nie zabraknie niespodzianek. Tylko czy... w ogóle do niego dojdzie?

Wideo na temat: jacyków ślub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?