• Informacje na temat:

  jacyków viva

Artykuły na temat: jacyków viva
 • Jacyków: Będę chodził w futrach

  Tomek Jacyków wypowiada wojnę walczącym o prawa zwierząt ekologom, i zapowiada, że nie zamierza rezygnować z noszenia futer. "Będę nosił prawdziwe" - mówi.

 • Viva Comet: Tomasz Jacyków z czerwonego dywanu

  Już ponad trzy miliony głosów oddano w plebiscycie Viva Comet. Gala rozdania nagród odbędzie się w najbliższy czwartek (23 lutego) w Warszawie.

 • Kto ich tak ubrał?

  ...", na otwarciu jednego z salonów Marta Powalowska Szewc bez butów chodzi, czyli stylista Tomek Jacyków na Karuzeli Cooltury w Świnoujściu I na dokładkę - kanarkowe buciki Jacykowa Hit, kit(...)? Czapka i kozaczki w sam raz na lato... - Viva Summer Party O tej kreacji Joanny Koroniewskiej na rozdaniu Eska Music Awards pisały wszystkie media Aktorka wyglądała zjawiskowo. Rozstanie jej...

 • Jacyków, Cerekwicka i Stachurski w jury

  Jedną z nowości wiosennej ramówki muzycznej telewizji VIVA Polska będzie trzecia edycja programu "Hot or Not". Uczestników oceniać będzie gwiazdorskie jury w składzie: Kasia Cerekwicka, Jacek Stachurski oraz Tomasz Jacyków.

 • Natalia Lesz została jurorką

  ..." produkowanego przez Vivę, którego celem jest wyłonienie nowego prezentera muzycznej stacji. U boku Natalii w jury zasiądą: Tomasz Jacyków (44 l.) i Wojtek Łuszczykiewicz (33 l.). Program będzie miał swoją...

 • Mandaryna, Jacyków i Kupicha razem

  Muzyczny kanał telewizyjny VIVA Polska rozpoczyna poszukiwania nowego prezentera. W kwietniu rusza druga edycja programu - "Hot or not".

 • ...żyła przez dobre kilka tygodni. Dzisiaj Piotr nie chce ukochanej znać. Coraz częściej za to myśli o powrocie do byłej żony i córki, które zostawił dla 25-latki. Tomek Jacyków nie zaliczy chyba tego...

 • Viva Comet: Doda w lektyce

  W czwartek (23 lutego) wieczorem Viva Polska po raz piąty przyznała nagrody Viva Comet 2012. Fani muzyki mogli zobaczyć całą galaktykę polskich gwiazd, zarówno na czerwonym dywanie, jak i na scenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI. Zwycięzcami okazali się Ewa Farna, Video i Wojtek Łuszczykiewicz, Edyta Górniak, Doda, Sylwia Grzeszczak oraz Honorata Skarbek "Honey".

 • Viva Comet: Ponad 3 mln głosów!

  W czwartek wieczorem (23 lutego) poznamy laureatów piątej edycji Viva Comet. Gala z udziałem licznych gwiazd odbędzie się w warszawskim Centrum EXPO XXI.

 • Wybiorą najseksowniejszych uczestników

  W niedzielę, 6 marca, startuje premierowa seria jednego z najpopularniejszych programów na Vivie - "Hot or Not". Uczestników oceniać będzie jury w składzie Kasia Cerekwicka, Jacek Stachurski oraz Tomasz Jacyków.

Dyskusje na temat: jacyków viva
 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  Kurde nie wiem co się ze mną dzieje. Włączam telewizor, akurat na kanał TVN 24 a tam Biedroń i Kalisz. No to lipa. Trzeba przełączyć bo zaczyna mi się kolacja cofać z żołądka do przełyku. Włączam na telewizje muzyczną VIVA a tam Jacyków. Prawie zwymiotowałem. Przełączam dalej, na ESKA TV a tam Piróg. Wku.....em się, wyłączyłem telewizor a pilotem walnąłem o podłogę. Czy jestem jakiś nienormalny