• Informacje na temat:

  jada pinkett

Artykuły na temat: jada pinkett
 • Will Smith i Jada Pinkett chcą się rozwieść!

  Will Smith (46 l.) i jego żona Jada Pinkett-Smith (43 l.) ponoć chcą zakończyć swoje wieloletnie małżeństwo.

 • Jada Pinkett Smith chce "Collateral"

  Jada Pinkett Smith ( "Matrix Reaktywacja" ) zamierza wystąpić w dreszczowcu "Collateral". Ciemnoskóra aktorka miałaby zagrać dziewczynę taksówkarza, jednego z głównych bohaterów filmu. Do obsady dołączyła już inna Afroamerykanka - Irma P. Hall ( "Bad Company" ), w roli matki kierowcy.

 • Jada Pinkett Smith broni kontrowersyjnego zdjęcia córki!

  Matka Willow Smith, Jada Pinkett-Smith (42 l.), nie widzi nic złego w tym, że jej 13-letnia córka fotografuje się w łóżku z 20-latkiem!

 • Jada Pinkett Smith w "Matrixie"?

  Jada Pinket Smith, żona amerykańskiego gwiazdora Willa Smitha, znana z filmów "Powrót do raju" oraz "Gruby i chudszy", prowadzi obecnie rozmowy na temat udziału w dwóch kolejnych częściach filmu "Matrix" braci Wachowskich. Mają one pojawić się na ekranach kin odpowiednio w 2001 i 2002 roku.

 • Jada Pinkett-Smith cieszy się, że jej córka ogoliła się na łyso

  To się nazywa bezstresowe wychowanie! Willow Smith może się buntować, ile chce, a jej mama, Jada Pinkett-Smith, i tak nie mrugnie okiem! Kiedy córka ogoliła się na łyso, wyrozumiała Jada nie tylko nie była zła, ale wręcz zachwycona! Uważa bowiem, że Willow nie musi być przesadnie dziewczęca i do niej należy wybór, jak chce wyglądać. Wcześniej martwiła się jej fascynacją Rihanną, bo gwiazda słynie...

 • Will Smith i Jada Pinkett rozchodzą się

  Na szczęście znana aktorka para rozstanie się tylko na ekranie. Jada Pinkett-Smith dołączyła bowiem do obsady film "Ali", w reżyserii Michaela Manna, w którym w rolę Muhammada Ali wciela się Will Smith. Aktorka zagra Sonji Roi - pierwszą żonę słynnego boksera. Małżeństwo zawarte w 1964 roku przetrwało zaledwie dwa lata.

 • "Gotham": Fish trzęsie miastem

  Być może większość kojarzy Jadę Pinkett Smith z roli wrażliwej pielęgniarki z serialu „Siostra Hawthorne”. Jednak od niedawna mamy okazję zobaczyć ją w nowym, drapieżnym wcieleniu.

 • Założyła szkołę scjentologiczną

  Aktorka i producentka Jada Pinkett Smith piastuje od niedawna nowe stanowisko - dyrektorki szkoły.

 • Will Smith o swoim rozwodzie

  Will Smith zdementował plotki, jakoby miał zamiar rozstać się z żoną, Jadą Pinkett Smith. "Naszemu małżeństwu nic nie grozi" - oznajmił gwiazdor Hollywood.

 • Will Smith rozstaje się z żoną?

  Will Smith i jego żona Jada Pinkett Smith rozstali się po 13 latach małżeństwa - poinformował magazyn "InTouch Weekly". Rzecznicy pary nie potwierdzili tej rewelacji.

Zdjęcia na temat: jada pinkett
Wideo na temat: jada pinkett
 • Will Smith i Jada Pinkett Smith się rozwodzą? Gwiazdor wydał oświadczenie!

  Will Smith postanowił wyjaśnić sprawę raz na zawsze? Aktor zaprzeczył plotkom dotyczących rozwodu z Jadą Pinkett Smith. Gwiazdy w grudniu świętować będą 18. rocznicę ślubu. Smith w oświadczeniu na(...)”. W odpowiedzi na wiadomość męża, Jada napisała na Twitterze: „Mój król przemówił”. Czy udało im się zakończyć medialną burzę? (Cover Video/x-news)

 • Madagaskar 3

  A przed nami długa droga do domu ... W trzeciej części bijącej wszelkie rekordy popularności filmowej animacji "Madagaskar", lew Alex (Ben Stiller) oraz jego kumple zebra Marty (Chris Rock), hipopotamica Gloria (Jada Pinkett Smith) i żyrafa Melman (David Schwimmer) robią wszystko co w ich mocy, żeby wrócić do nowojorskiego Zoo w Central Parku. Pozostawili już za sobą Afrykę, a teraz 'przypadkowo' trafili do Europy. Znaleźli się tu poszukując pingwinów i szympansów, które rozbiły bank w jedym...

 • Magic Mike XXL

  Akcja "Magic Mike XXL" rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi skończyć z tym zajęciem. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu: wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę - Magic Mike'a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike...