• Informacje na temat:

  jadwiga tyniec

Artykuły na temat: jadwiga tyniec
 • Krzysztof Tyniec: Zawsze dla rodziny

  Mimo rozwodu rodziców Krzysztof Tyniec (60 l.) miał pogodne dzieciństwo i takie starał się stworzyć córkom. Zakochał się raz i od lat pozostaje wierny tej miłości. Jest nią ukochana żona Jadwiga.

 • Tyniec: "Było ciężko"

  Krzysztof Tyniec (51 l.) w rozmowie z "Życiem na gorąco" opowiada o ciężkiej drodze, jaką musiał przebyć, aby zdobyć Kryształową Kulę. Naszym zdaniem to lekka przesada - w końcu to tylko zwycięstwo w programie telewizyjnym, a nie pokonanie ciężkiej choroby.

 • Małgorzata Kożuchowska szykuje prezent dla mamy! Zabierze ją do klasztoru, gdzie modliła się o synka

  Aktorka bardzo często podkreśla, że rodzina jest dla niej niezwykle ważna. Stara się ona dbać o relacje ze wszystkimi bliskimi, którzy odgrywają w jej życiu znaczącą rolę. Bez wątpienia jedną z takich osób jest mama artystki, Jadwiga. Kożuchowska może na nią liczyć w każdej sytuacji i to właśnie ona opiekuje się małym Jasiem, gdy aktorka musi wywiązywać się ze swoich zawodowych obowiązków...

 • "Klan": Wszystko o świętach w serialu!

  ...będzie wymagał kolejnych wizyt u dentysty, ale Jadwiga obieca Alicji, że zrobi wszystko, by jej znajomy nie cierpiał podczas świąt. Kiedy niespodziewani goście wreszcie zostawią Wigę i Pawła samych(...) Krzysztofa (Krzysztof Tyniec), którego w dodatku Ela poprosi o pomoc w ubieraniu choinki. Na szczęście tym razem nie dojdzie do spięcia pomiędzy mężczyznami. Kiedy wreszcie nad willą Chojnickich...

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!