• Informacje na temat:

  jady pinkett-smith

Artykuły na temat: jady pinkett-smith
 • Jada Pinkett Smith broni kontrowersyjnego zdjęcia córki!

  Matka Willow Smith, Jada Pinkett-Smith (42 l.), nie widzi nic złego w tym, że jej 13-letnia córka fotografuje się w łóżku z 20-latkiem!

 • Córka Willa Smitha robi furorę

  Willow Smith, 9-letnia córka Willa Smitha i Jady Pinkett-Smith, podpisała kontrakt płytowy z raperem Jayem-Z. Pierwszy singiel dziewczynki robi już furorę w internecie.

 • Will Smith pozwany przez służącą

  Marilu Cooley, była pokojówka Willa Smitha i Jady Pinkett Smith, oskarżyła ich o niezapłacenie jej za 1640 nadgodzin, które dla nich przepracowała.

 • Syn Willa Smitha gwiazdą "Karate Kid"

  11-letni Jaden Smith, syn hollywoodzkiej pary - Willa Smitha i Jady Pinkett-Smith - dzielnie trenuje pod okiem legendy sztuk walki Jackie Chana. W remake'u filmu "Karate Kid" chłopak wcieli się w jego ucznia.

 • Złe dziewczyny atakują

  Jeśli uda się dopasować przyszłoroczne zawodowe harmonogramy Queen Latifah ( "Chicago" , "Wszystko się wali" , "Straszny film 3" ) i Jady Pinkett Smith ( "Ali" , "Matrix Rewolucje" , "Zakładnik" ), to wszystko wskazuje na to, że panie po raz kolejny pojawią się razem na ekranie.

 • Nowi bohaterowie "Matrixa"

  Do obsady przygotowywanych właśnie sequeli słynnego "Matrixa" dołączyły trzy osoby. Harold Perrineau, Daniel Bernhardt i Monica Bellucci wystąpią u boku Keeanu Reevesa, Laurence'a Fishburne'a, Carrie-Anne Moss, Hugo Weavinga, Aaliyah i Jady Pinkett-Smith.

 • Policjantka Queen Latifah?

  Queen Latifah ( "Chicago" , "Wszystko się wali" ) i Jada Pinkett Smith ( "Ali" , "Matrix Reaktywacja" ) mają wystąpić w komedii akcji. Tytuł projektu i szczegóły fabuły są na razie trzymane w tajemnicy. Studio Paramount ma nadzieję, że realizacja tego filmu rozpocznie się jeszcze podczas najbliższej zimy.

 • 13-letnia córka Willa Smitha w łóżku z 20-latkiem

  Zdjęcie 13-letniej córki Willa Smitha - Willow, na którym dziewczynie partneruje 20-letni aktor Moises Arias, wywołała lawinę komentarzy.

 • Chan w remake'u "Karate Kida"

  Jackie Chan zagra doświadczonego mistrza kung-fu w remake'u "Karate Kida" (1984). Film ma być amerykańsko-chińską koprodukcją.

 • Justin Bieber: Nigdy nie mów nigdy

  25 marca na ekrany polskich kin trafi film "Never Say Never" będący dokumentem o imponującej karierze 16-letniego wokalisty Justina Biebera.

Wideo na temat: jady pinkett-smith
 • Madagaskar 3

  A przed nami długa droga do domu ... W trzeciej części bijącej wszelkie rekordy popularności filmowej animacji "Madagaskar", lew Alex (Ben Stiller) oraz jego kumple zebra Marty (Chris Rock), hipopotamica Gloria (Jada Pinkett Smith) i żyrafa Melman (David Schwimmer) robią wszystko co w ich mocy, żeby wrócić do nowojorskiego Zoo w Central Parku. Pozostawili już za sobą Afrykę, a teraz 'przypadkowo' trafili do Europy. Znaleźli się tu poszukując pingwinów i szympansów, które rozbiły bank w jedym...

 • Magic Mike XXL

  Akcja "Magic Mike XXL" rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi skończyć z tym zajęciem. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu: wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę - Magic Mike'a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike...

 • Cop Out. Fujary na tropie

  Funkcjonariusze Jimmy Monroe i Paul Hodges trzymają na muszce uzbrojonego mordercę. Mają strzelać na trzy. Ale zaraz, czy to oznacza 1...2...i strzał, czy też 1.2.3.i strzał? Ciosy powalają boleśnie, ale śmiech powala jeszcze mocniej (a może na odwrót?), gdy gwiazda kina akcji Bruce Willis i doskonały komik Tracy Morgan łączą siły jako para kłótliwych, ale osłaniających swoje tyły gliniarzy z Brooklynu. Kevin Smith (Clerks-Sprzedawcy, W pogoni za Amy) wyreżyserował pełen akcji i komicznych...