• Informacje na temat:

  jaeger

Artykuły na temat: jaeger
 • World Under Blood debiutuje

  Nowa amerykańska grypa World Under Blood wyda pod koniec lipca debiutancki album "Tactical".

 • Pacino uhonorowany w Wenecji

  Miniony weekend, spędzony w Europie, był dla Ala Pacino zdecydowanie udany. Aktor i reżyser za swoją wieloletnią pracę został nagrodzony na festiwalu w Wenecji.

 • Ostatnie zdjęcie Robina Williamsa?

  Zdjęcia Robina Williamsa, który dzień przed samobójczą śmiercią uczestniczy w wernisażu w znajdującej się nieopodal jego domu galerii, pojawiły się w serwisie TMZ.com.

 • Najlepsze efekty specjalne: Nominacje

  Stowarzyszenie skupiające twórców pracujących nad efektami wizualnymi i specjalnymi w filmie (The Visual Effects Society), postanowiło od tego roku przyznawać swoje nagrody. We wtorek, 15 stycznia, ogłoszono nominacje za 2002 rok w dziesięciu kategoriach. Najwięcej zebrały ich filmy "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" i "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" . Wręczenie nagród nastąpi 19 lutego.

 • "Pacific Rim" na DVD i Blu-ray

  Niezwykle widowiskowa produkcja "Pacific Rim", film twórcy "Labiryntu Fauna" Guillermo del Toro, debiutuje w piątek, 22 listopada, na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films. Na płytach, oprócz filmu, znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne.

 • Wbrew tradycji i wychowaniu?

  W ten weekend oczy wszystkich kinomanów będą zapewne zwrócone w stronę widowiskowej produkcji Guillermo del Toro "Pacific Rim" i komedii w gwiazdorskiej obsadzie "Wielkie wesele". Tymczasem prawdziwymi perełkami zdają się być o wiele skromniejsze produkcje: dramaty "Wypełnić pustkę" i "Lore". Piąta premiera przeznaczona jest przede wszystkim do najmłodszych - to animacja "Minionki rozrabiają".

 • Off Plus Camera: Deja vu

  Dwa filmy walczące o Krakowską Nagrodę Filmową: "My Queen Karo" w reżyserii Dorothée Van Den Berghe oraz "Dust" Maksa Jacoby'ego ugruntowują coraz poważniejszą rangę konkursu "Wytyczanie drogi" festiwalu Off Plus Camera. Tylko dlaczego podczas seansu tych obrazów nie mogłem pozbyć się wrażenia, że już te filmy gdzieś widziałem?

 • "Natchniony szaleniec" Al Pacino

  Na tegorocznym weneckim festiwalu oprócz nowego filmu znanej piosenkarki Madonny pojawiły się również premiery wyreżyserowane przez aktorów, którzy bardzo często już po raz wtóry próbują swoich sił jako reżyserzy.

 • Wenecja 2014: Cisza przed burzą

  W zeszłym roku wenecki festiwal wygrał film dokumentalny. Nie było o nim głośno, włoska "Sacro GRA" nie zrobiła też dużej kariery w kinowej dystrybucji. Wiele mówiło się tylko o zmianie kursu i o nowej polityce, którą owa wygrana miała zainicjować. Czy takowa rzeczywiście weszła w życie i zmieniła festiwal?