• Informacje na temat:

  jagger i bowie

Artykuły na temat: jagger i bowie
 • Rajskie wakacje księżnej Kate i księcia Williama. Polecieli na "wyspę celebrytów"

  ...żółwie. Wyspa to magnes dla celebrytów. Kiedyś miał tu swój dom David Bowie. Regularnie przyjeżdżają Mick Jagger, Bryan Adams i Tommy Hilfiger. Na karaibską wysepkę uciekała nieżyjąca już siostra(...)Podpatrzono ich niedawno, jak tańczyli na "złotym wieczorze" w klubie nocnym Basil’s Bar na prywatnej wysepce Mustique w archipelagu Małych Antyli. Obok bawił się Mick Jagger ze swoją córką Jade...

 • Dawid Bowie był uzależniony od seksu?

  Czy słynny brytyjski wokalista David Bowie był seksualnym predatorem? Wydana właśnie książka zatytułowana "Bowie" rzuca więcej światła na życie intymne jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki rozrywkowej.

 • Najbardziej dziwaczne imiona dzieci gwiazd

  Christian Audigier, z miłości do Stonesów, dał na imię swojemu synkowi Rocco Mick Jagger. Miejsce 2. listy. Na podium nie mogło zabraknąć Bruce'a Willisa i Demi Moore (małżeństwo od roku 1987 do 2000(...) Roberts bierze 6. miejsce dzięki antycznie brzmiącemu imieniu, które znalazła dla jednego ze swoich bliźniaków: Phinnaeus w greckiej mitologii oznacza "przepowiednia". Zowie Bowie, to pierworodny syn...

 • Mick Jagger: 30 lat "She's the Boss". I kto tu rządzi?

  30 lat temu, 19 lutego 1985 roku do sprzedaży trafiła płyta "She's the Boss", solowy debiut Micka Jaggera. Okazało się, że wokalista The Rolling Stones zaprosił fanów (a głównie fanki) na taneczny parkiet.

 • 10 piosenek o kotach, które nie są o kotach

  Z okazji Światowego Dnia Kota (w Polsce obchodzony 17 lutego) postanowiliśmy przygotować listę piosenek z kotem w tytule. Ale przewrotnie wybraliśmy te, które jednak nie są poświęcone naszym futrzanym pupilom.

 • David Byron z Uriah Heep: Więcej niż wokalista

  30 lat temu, 28 lutego 1985 roku znaleziono ciało Davida Byrona, byłego wokalisty hardrockowej grupy Uriah Heep, z którą odnosił wielkie sukcesy w latach 70. Śmierci Brytyjczyka, pokonanego przez alkoholizm, niemal nie odnotowała ówczesna prasa.

 • David Bowie: Biografia z prezentem

  Można już zamawiać bestsellerową biografię Davida Bowiego autorstwa Marca Spitza. W środku ekskluzywne zdjęcia oraz fragmenty rozmów m.in. z Iggym Popem, Brianem Eno, byłą żoną artysty Angie Bowie oraz Tonym Viscontim, który wyprodukował także najnowszy album Bowiego "The Next Day". Dla wszystkich zamówień w przedsprzedaży wydawca przygotował mały, kolekcjonerski prezent.

 • Mick Jagger oddaje organy

  Mick Jagger, wokalista grupy the Rolling Stones, postanowił przyłączył się od chwalebnej akcji Amnestia Dla Instrumentów, dzięki której młodzi, ale niezbyt zamożni muzycy, otrzymają instrumenty od gwiazd rocka.

 • Słynni muzycy nakręcą komedię?

  Legendarni wokaliści Mick Jagger i David Bowie pracują nad filmem - twierdzą brytyjskie media.

 • McCartney i Jagger razem na scenie!

  Paul McCartney i Mick Jagger pojawią się razem na scenie po raz pierwszy od 37 lat! Do tego wyjątkowego wydarzenia dojdzie podczas organizowanego przez eks-Beatlesa koncertu ku pamięci ofiar zamachów terrorystycznych w Nowym Jorku i Waszyngtonie, który odbędzie się 20 października w Nowym Jorku, w słynnej hali Madison Square Garden.