• Informacje na temat:

  jagielski

Artykuły na temat: jagielski
 • Wojciech Jagielski rozwiódł się!

  To definitywny koniec małżeństwa Wojciecha i Aleksandry Jagielskich...

 • Kino "Femina" znika z mapy Warszawy

  Spektaklem "Miłość szuka mieszkania" Jerzego Jurandota zakończy w niedzielę działalność jedna z najbardziej znanych placówek kulturalnych Warszawy, obecne kino "Femina", a w latach 1941-1943 popularny teatr. W tym miejscu ma powstać dyskont spożywczy.

 • Jagielski rozwodzi się z żoną

  Moda na rozstania trwa. Kolejną parą, której "nie wyszło", jest Ola i Wojtek (50 l.) Jagielscy.

 • Wojewódzki, Drzyzga i Młynarska, czyli talk-show po polsku

  To, jak dziś wyglądają programy typu talk-show, a także publicystyczne, jest zasługą jednego człowieka. Odchodzący właśnie na emeryturę Amerykanin David Letterman stworzył genialny wzorzec. Czerpią z niego między innymi Kuba Wojewódzki, Agata Młynarska czy Ewa Drzyzga.

 • Jagielski zdradzał żonę? Rozwód we wrześniu!

  Zdjęcia paparazzich, jakie niedawno obiegły prasę, mogły zwieść każdego. Media donoszą o rozwodzie Jagielskich, a na nich Ola i Wojtek czule się obejmują. Do pojednania jednak nie doszło.

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Żona zostawiła Jagielskiego dla młodszego?!

  Wojciech Jagielski (50 l.), który był jurorem w telewizyjnym show "Bitwa na głosy", po dwudziestu latach małżeństwa rozwodzi się z żoną, specjalistką medycyny estetycznej. Choć para uchodziła dotąd za idealne małżeństwo, informację potwierdza Joanna Adamowicz z Sądu Okręgowego Warszawa-Praga: "Pozew rozwodowy Wojciecha Jagielskiego i Aleksandry Jagielskiej wpłynął do naszego sądu 18 marca...

 • Jagielski: Nie jest ważne, kto wygra

  Wojciech Jagielski z dużą dawką humoru sprawdzi jak rodzice dobrze znają swoje pociechy. Jego show "Wielka Draka o Dzieciaka" staruje 18 września w TVP 2.

 • Jagielski chce wrócić do żony?

  .... Pozew nadal jest w sądzie" - mówi "Życiu na Gorąco" rzeczniczka Sądu Okręgowego Warszawa-Praga. Pierwsza rozprawa Jagielskich wyznaczona jest na 26 września. Mają więc jeszcze chwilę, aby się zdecydować...

 • Jagielski wśród dzieci i rodziców

  W nowym programie TVP 2 "Wielka draka o dzieciaka!" Wojciech Jagielski sprawdzi jak dobrze rodzice znają swoje pociechy. Emisja premierowego odcinka zaplanowana jest na 18 września.

Zdjęcia na temat: jagielski
Wideo na temat: jagielski
 • Urbański i Szapołowska w "Bitwie na głosy"

  Prowadzącym show TVP "Bitwa na głosy" został Hubert Urbański. W jury programu zasiądą Grażyna Szapołowska, Alicja Węgorzewska i Wojciech Jagielski. "Bitwa na głosy" zadebiutuje na antenie TVP2 5 marca

 • Edyta Górniak opowiedziała o trudnym dzieciństwie!

  Edyta Górniak postanowiła się nieco otworzyć. W rozmowie z Wojciechem Jagielskim wyznała, że w dzieciństwie była ciągle karcona przez własną matkę. „Im ona mnie bardziej poniżała, tym ja się bardziej starałam” – zdradziła. Co jeszcze powiedziała?

Dyskusje na temat: jagielski
 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  POKOLENIE GW i TVN. Sprzedawaliśmy głupotę na masową skalę i teraz mamy odbiorców wychowanych na tej głupocie - tak o ostatnich 20-latach w polskich mediach mówi Polityce Wojciech Jagielski, były reporter Gazety Wyborczej.

 • Re: Gwiazdy po latach: "07 zgłoś się"

  Polska to taki dziwny kraj, gdzie dyplomowani aktorzy stoją w kolejce po zasiłek dla bezrobotnych, a w serialach telewizyjnych karierę robią różne Cieślaki, Cichopki, Mroczki !!! Bo dyplom to nie wszystko trzeba mieć talent, a zwłaszcza to ,,coś'' Jagielski ma dyplom lekarza i co pozwoliłbyś się mu leczyć ,bo ma dyplom?

 • Re: Warto mieć odwagę

  jest beznadziejny, tyle tylko, zewserialu jak sie wyryl to nie duka, poza tym wkazdymwywiadzie duka jak dzieciol, sluchac nie idzie tego eee,eeee, aaaa, aaa, a pan rafal o szkole elektronicznej zapomnial i przyanc sie,ze 3 razy zdawal? to chyba nie wstyd, a nasz teatr Majewskiego??? wszyscy ci wielcy artysci: Królikowskie,Jankowski,Jagielski już za wstyd największy uważają opowiedzieć,że są ze