• Informacje na temat:

  jagielski

Artykuły na temat: jagielski
 • Irena Jagielska straciła pracę w telewizji z dnia na dzień! "Każdy czas ma swoich ludzi"

  ...inżynier elektronik, fachowiec od telewizyjnych efektów specjalnych, Jacek Jagielski. Efekt spotkania tych dwojga musiał być spektakularny, skoro po zaledwie czterech miesiącach znajomości 20-letnia Irena(...) w tamtych czasach nakazy pracy w wybranej przez państwo, a nie przez nich samych, instytucji. Irenie Jagielskiej przypadła firma Bumar. To skierowanie udało się jednak zamienić na etat w redakcji...

 • Kino "Femina" znika z mapy Warszawy

  Spektaklem "Miłość szuka mieszkania" Jerzego Jurandota zakończy w niedzielę działalność jedna z najbardziej znanych placówek kulturalnych Warszawy, obecne kino "Femina", a w latach 1941-1943 popularny teatr. W tym miejscu ma powstać dyskont spożywczy.

 • Wojciech Jagielski rozwiódł się!

  To definitywny koniec małżeństwa Wojciecha i Aleksandry Jagielskich...

 • Wojewódzki, Drzyzga i Młynarska, czyli talk-show po polsku

  To, jak dziś wyglądają programy typu talk-show, a także publicystyczne, jest zasługą jednego człowieka. Odchodzący właśnie na emeryturę Amerykanin David Letterman stworzył genialny wzorzec. Czerpią z niego między innymi Kuba Wojewódzki, Agata Młynarska czy Ewa Drzyzga.

 • Jagielski rozwodzi się z żoną

  Moda na rozstania trwa. Kolejną parą, której "nie wyszło", jest Ola i Wojtek (50 l.) Jagielscy.

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Jagielski zdradzał żonę? Rozwód we wrześniu!

  Zdjęcia paparazzich, jakie niedawno obiegły prasę, mogły zwieść każdego. Media donoszą o rozwodzie Jagielskich, a na nich Ola i Wojtek czule się obejmują. Do pojednania jednak nie doszło.

 • Jagielski: Nie jest ważne, kto wygra

  Wojciech Jagielski z dużą dawką humoru sprawdzi jak rodzice dobrze znają swoje pociechy. Jego show "Wielka Draka o Dzieciaka" staruje 18 września w TVP 2.

 • Żona zostawiła Jagielskiego dla młodszego?!

  Wojciech Jagielski (50 l.), który był jurorem w telewizyjnym show "Bitwa na głosy", po dwudziestu latach małżeństwa rozwodzi się z żoną, specjalistką medycyny estetycznej. Choć para uchodziła dotąd za idealne małżeństwo, informację potwierdza Joanna Adamowicz z Sądu Okręgowego Warszawa-Praga: "Pozew rozwodowy Wojciecha Jagielskiego i Aleksandry Jagielskiej wpłynął do naszego sądu 18 marca...

 • Jagielski wśród dzieci i rodziców

  W nowym programie TVP 2 "Wielka draka o dzieciaka!" Wojciech Jagielski sprawdzi jak dobrze rodzice znają swoje pociechy. Emisja premierowego odcinka zaplanowana jest na 18 września.

Zdjęcia na temat: jagielski
Wideo na temat: jagielski
Dyskusje na temat: jagielski
 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  POKOLENIE GW i TVN. Sprzedawaliśmy głupotę na masową skalę i teraz mamy odbiorców wychowanych na tej głupocie - tak o ostatnich 20-latach w polskich mediach mówi Polityce Wojciech Jagielski, były reporter Gazety Wyborczej.

 • Re: Gwiazdy po latach: "07 zgłoś się"

  Polska to taki dziwny kraj, gdzie dyplomowani aktorzy stoją w kolejce po zasiłek dla bezrobotnych, a w serialach telewizyjnych karierę robią różne Cieślaki, Cichopki, Mroczki !!! Bo dyplom to nie wszystko trzeba mieć talent, a zwłaszcza to ,,coś'' Jagielski ma dyplom lekarza i co pozwoliłbyś się mu leczyć ,bo ma dyplom?

 • Re: Warto mieć odwagę

  jest beznadziejny, tyle tylko, zewserialu jak sie wyryl to nie duka, poza tym wkazdymwywiadzie duka jak dzieciol, sluchac nie idzie tego eee,eeee, aaaa, aaa, a pan rafal o szkole elektronicznej zapomnial i przyanc sie,ze 3 razy zdawal? to chyba nie wstyd, a nasz teatr Majewskiego??? wszyscy ci wielcy artysci: Królikowskie,Jankowski,Jagielski już za wstyd największy uważają opowiedzieć,że są ze