• Informacje na temat:

  jagna marczułajtis

Artykuły na temat: jagna marczułajtis
 • Jagna Marczułajtis: Kumulacja nieszczęść mną wstrząsnęła!

  .... Jagna Marczułajtis-Walczak (39 l.) każdego dnia wraz z mężem walczy o jego zdrowie. Upada i się podnosi.  "Zmęczona jestem tak bardzo, że oczy zamykają mi się od razu po położeniu do łóżka. Andrzejka(...) siebie" - dodaje.  KRS: 0000308316 Proszę koniecznie pamiętać o uzupełnieniu rubryki cel szczegółowy 1%: Andrzej Marczułajtis-Walczak M/114 pic.twitter.com/TW9aRMiCNB " additional="— Jagna Marczułajtis...

 • Jagna Marczułajtis - najbardziej utytułowana snowboardzistka w Polsce zaczyna inną karierę. Na początek atakuje telewizję - wkrótce zobaczymy ją w epizodzie w serial u "Magda M."

 • Jagna Marczułajtis-Walczak i jej wstrząsające wyznanie. Chciała zabić siebie i chorego synka!

  Jagna Marczułajtis-Walczak (40 l.) jest mamą trojga dzieci: Jagody, Igi oraz Andrzeja. Po kilku miesiącach od narodzin syna usłyszała druzgocącą diagnozę. Lekarze poinformowali ją, że chłopiec cierpi na nieuleczalną wadę mózgu. Posłanka PO wpadła w głęboką depresję i poważnie rozważała samobójstwo rozszerzone!

 • Góralka też się stresuje

  Choć ma na swoim koncie kilkanaście złotych medali, to wciąż denerwuje się przed występami na parkiecie. Czy Jagna Marczułajtis sprawdzi się w "Tańcu z gwiazdami"?

 • Jagna Marczułajtis i Sebastian Kolasiński chcą zapomnieć o rozwodzie!

  To była jedna z najładniejszych par w polskim sporcie. Dziś Jagna Marczułajtis (37 l.) chce zapomnieć o małżeństwie z Sebastianem Kolasińskim...

 • "Zamieniam się w kobietę elegancką"

  Bohaterowie 13. edycji "Tańca z gwiazdami" to przedstawiciele różnych profesji - aktorzy, muzycy, dziennikarze, a także sportowcy. Do ostatniej grupy zalicza się wielokrotna mistrzyni Jagna Marczułajtis, która deskę snowboardową zamieniła na deski parkietu.

 • Agnieszka Rylik: Ja też miałam stan depresyjny

  .... Współpraca z nim to norma. Zadziwiające, że nikt nie zauważył, w jakim ona jest stanie" - dziwi się Jagna Marczułajtis-Walczak w rozmowie z "Show". Snowboardzistka uważa, że kontynuowanie kariery...

 • Ona nie wygra "Tańca z gwiazdami"

  W niedzielę, 23 października, z "Tańcem z gwiazdami" pożegnali się Jagna Marczułajtis i Krzysztof Hulboj. O Kryształową Kulę walczy już tylko sześć par.

 • Urbańska i Józefowicz w "TzG"

  Natasza to była uczestniczka tego programu, tancerka, piosenkarka i aktorka. Co ciekawe, jej mąż, Janusz Józefowicz zasiądzie w fotelu jurora! Przypominamy, że w jury zabraknie na pewno Zbigniewa Wodeckiego i Beaty Tyszkiewicz. Przy okazji przypomnijmy, że jak na razie ujawnione i potwierdzone nazwiska uczestników programu to: Jagna Marczułajtis, Kacper Kuszewski, Billguun Ariunbataar, Kasia...

 • Marczuk nie przetrwa?

  W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami", zgodnie z przewidywaniami bukmacherów, z programem pożegnała się aktorka Aleksandra Kisio. Najbliższy niedzielny wieczór ma być pechowy dla Weroniki Marczuk.

Zdjęcia na temat: jagna marczułajtis
 • Jagna Marczułajtis z partnerem