• Informacje na temat:

  jagodzińska

Artykuły na temat: jagodzińska
 • Paula Jagodzińska wspomina swój ślub. Wesele było nietypowe...

  Paula Jagodzińska postanowiła trochę powspominać. We wpisie w mediach społecznościowych ujawniła, jak wyglądało jej wesele. Okazuje się, że nie było typowe.

 • Leonardo DiCaprio ma już 40 lat!

  Aktor Leonardo DiCaprio skończył we wtorek, 11 listopada, 40 lat. Znany z wielu wspaniałych ról popularny hollywoodzki aktor wkracza w wiek średni. Czy magiczna czterdziestka przyniesie mu wreszcie Oscara, a może sprawi, że się ustatkuje i przestanie być wiecznie młodym singlem?

 • Ania Jagodzińska zaręczyła się z miliarderem

  25-letnia polska topmodelka powiedziała "tak" bajecznie bogatemu biznesmenowi.

 • Polka doceniona przez BAFTA

  Polka Agata Jagodzińska otrzymała nagrodę Złota Maska w konkursie BAFTA New Talent Award, organizowanym przez szkocki oddział Brytyjskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej (BAFTA). Doceniono ją za scenariusz filmu krótkometrażowego "Tajemnica spowiedzi".

 • Jagodzińska "najlepszym polskim produktem eksportowym"

  Świat mody zakochał się w polskich modelkach. Najlepszym przykładem ich rosnącej popularności jest Anna Jagodzińska , top modelka agencji New Age Models, która wystąpiła ostatnio jako twarz nowej kampanii domu mody Donna Karan.

 • Polska modelka "produktem eksportowym"

  Świat mody zakochał się w polskich modelkach. Najlepszym przykładem ich rosnącej popularności jest Anna Jagodzińska, top modelka agencji New Age Models, która wystąpiła ostatnio jako twarz nowej kampanii domu mody Donna Karan.

 • "Wojna" o dwie polskie modelki

  Jagodzińska, Cywińska, a także estońska piękność Karmen Pedaru przeniosły się w ostatnim czasie z Next do Forda - jak możemy przeczytać w pozwie - nielegalnie. Anna Jagodzińska, najbardziej znana z trójki, na zachodzie często figurująca jako "Anna J", znana jest z okładki m.in. dla amerykańskiego "Vogue'a", a także licznych pokazów Chanel, Alexandra McQueena i Givenchy. W przypadku agencji Next...

 • Te Polki są na topie!

  Jeden z najbliższych numerów australijskiego "Vogue'a" poświęcony będzie w całości polskiej modelce - Anji Rubik. To zaszczyt, który przypada w udziale tylko prawdziwym gwiazdom. A Rubik do nich z pewnością należy.

 • Nikt nie spodziewał się, że tym razem z programu odpadną aż dwie osoby! Niestety, jeden z uczestników mocno podpadł jury, w którego skład wchodziła Anna Jagodzińska, czołowa topmodelka oraz(...)... sutka! Kobiety były zniesmaczone. Szczególnie Leitner, która wprost nie mogła dojść do siebie. "Przesadziłeś! Jaja sobie robisz?!" - wybuchła w końcu. Jagodzińska i Leitner postanowiły od razu...

 • Wybiorą polską supermodelkę

  Światowa kariera w zasięgu ręki. Wystarczy zwyciężyć w programie "Supermodelki"!

Zdjęcia na temat: jagodzińska
Wideo na temat: jagodzińska
Dyskusje na temat: jagodzińska
 • Re: Dobry start "Lekarzy"

  i dla waszej iformacjii polskie dziewczyny podbiją wybiegi w Mediolanie i Paryżu i też sa modelkami polskie dziewczyny też sa modelkami i podbijają swiatowe wybiegi jak Mediolanie,Paryżu i nie tylko nie slyszeliscie o polskich modelkach które podbiją wybiegi jak ania jagodzińska karolina malinowska agnieszka harla ania rubik kasia struss itd bylo z nimi nie zaczynac bo znają wszystkie mojego