• Informacje na temat:

  jagodzinska

Artykuły na temat: jagodzinska
 • Paula Jagodzińska wspomina swój ślub. Wesele było nietypowe...

  Paula Jagodzińska postanowiła trochę powspominać. We wpisie w mediach społecznościowych ujawniła, jak wyglądało jej wesele. Okazuje się, że nie było typowe.

 • Leonardo DiCaprio ma już 40 lat!

  Aktor Leonardo DiCaprio skończył we wtorek, 11 listopada, 40 lat. Znany z wielu wspaniałych ról popularny hollywoodzki aktor wkracza w wiek średni. Czy magiczna czterdziestka przyniesie mu wreszcie Oscara, a może sprawi, że się ustatkuje i przestanie być wiecznie młodym singlem?

 • Ania Jagodzińska zaręczyła się z miliarderem

  25-letnia polska topmodelka powiedziała "tak" bajecznie bogatemu biznesmenowi.

 • Polka doceniona przez BAFTA

  Polka Agata Jagodzińska otrzymała nagrodę Złota Maska w konkursie BAFTA New Talent Award, organizowanym przez szkocki oddział Brytyjskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej (BAFTA). Doceniono ją za scenariusz filmu krótkometrażowego "Tajemnica spowiedzi".

 • Jagodzińska "najlepszym polskim produktem eksportowym"

  Świat mody zakochał się w polskich modelkach. Najlepszym przykładem ich rosnącej popularności jest Anna Jagodzińska , top modelka agencji New Age Models, która wystąpiła ostatnio jako twarz nowej kampanii domu mody Donna Karan.

 • Polska modelka "produktem eksportowym"

  Świat mody zakochał się w polskich modelkach. Najlepszym przykładem ich rosnącej popularności jest Anna Jagodzińska, top modelka agencji New Age Models, która wystąpiła ostatnio jako twarz nowej kampanii domu mody Donna Karan.

 • "Wojna" o dwie polskie modelki

  Dwie z największych światowych agencji modelek kontynuują ze sobą wojnę. Do manhattańskiego sądu wpłynął pozew Next Management przeciwko Ford Models o "kradzież talentów", czyli topowych modelek. Co godne uwagi, wojna toczy się o dwie Polki: Annę Jagodzińską i Annę Cywińską .

 • Fryderyki 2014: Dawid Podsiadło zgarnie wszystko? (nominacje)

  Poznaliśmy nominowanych do 20. jubileuszowej edycji nagród muzycznych - Fryderyk 2014. We wszystkich czterech kategoriach rozrywkowych znalazł się Dawid Podsiadło!

 • Żona Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę

  Dominika Tajner-Wiśniewska (39 l.) wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Żona gwiazdora postanowiła nieco odświeżyć wizerunek.

 • Żałobne Czuwanie Artystów

  Polscy artyści, chcąc uczcić pamięć prezydenta RP i wszystkich ofiar katastrofy w Smoleńsku zorganizowali Czuwanie Artystów.

Zdjęcia na temat: jagodzinska
Wideo na temat: jagodzinska
 • Jagodzińska i jej tancerz rozgoryczeni po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami"! Wbijają Szpilę Żyle!

  Anna Jagodzińska i tancerz Michał Jeziorowski odpadli z "Tańca z gwiazdami" jako pierwsi. Para nie kryje rozgoryczenia i zaskoczenia, bowiem noty od jurorów mieli wysokie. "Byliśmy na trzecim miejscu. Zawiodły głosy widzów i internautów" - ubolewa tancerz. Anna próbowała nieco tonować wypowiedzi kolegi, ale ten postanowił nie owijać w bawełnę. Jednoznacznie stwierdził, że wygrała osoba o marnych umiejętnościach tanecznych, ale za to kontrowersyjna! Jesteśmy wysocy, ładni i dobrze się...

Dyskusje na temat: jagodzinska
 • Re: Romans sezonu!

  hmm lepiej zobaczcie najnowsze zdjecia Leo gdzie zostal przylapany na spacerku z Anna Jagodzinska :D czyli druga najlepsza polska modelka :D