• Informacje na temat:

  jaj -z

Artykuły na temat: jaj -z
 • Krzysztof Gojdź zrobił sobie nowy nos! "Dla jaj"

  Znany celebryta twierdzi, że nie ma kompleksów związanych z wyglądem, czasem jednak lubi poeksperymentować ze swoim wizerunkiem. Niedawno poddał się zabiegowi korekty nosa, o czym niezwłocznie poinformował swoich fanów na Facebooku. - Tak sobie troszeczkę dla jaj poprawiłem swój nos, aczkolwiek bardzo go lubię, bo jest charakterystyczny dla mnie - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle...

 • Manowar powraca do Polski. "Organizator pokazał jaja"

  Samozwańczy "królowie metalu" z grupy Manowar znowu przyjadą do Polski. Koncert odbędzie się 16 stycznia 2016 roku w hali Torwar w Warszawie.

 • "Dziewczyny ze Lwowa": 'Baba z jajami"!

  Matylda to zdecydowanie "baba z jajami". Pewna siebie kobieta, żyjąca w męskim świecie. Matylda jest twarda na tyle, że nawet mąż gangster musi się z nią liczyć. Zresztą,  już w drugim odcinku widzowie...

 • Arkadiusz Jakubik: Miłość po przejściach i jaja ze śmierci (wywiad)

  Arkadiusz Jakubik to nie tylko świetny aktor, jeden z ulubieńców Wojciecha Smarzowskiego, ale także wokalista rockowego zespołu Dr Misio, który właśnie wydał swoją drugą płytę. O czym śpiewa Jakubik? M.in. o miłości widzianej oczami 40-latka, miłości "po przejściach, wypalonej, beznadziejnej, do dupy".

 • Natalia Kukulska: Ciąży mi wizerunek świętej! To odcina mi jaja!

  Natalia Kukulska (40 l.) w najnowszym wywiadzie zaskoczyła szczerym wyznaniem...

 • Ewa Wachowicz w "Hell's Kitchen"

  Przed uczestnikami "Hell's Kitchen" kolejne zadanie. W ocenie dań i serwisu Wojciechowi Modestowi Amaro pomoże Ewa Wachowicz. Jurorka "Top Chef" i gospodyni programu "Ewa gotuje" zdradziła przy okazji, jakich dań nie spróbuje już nigdy więcej w życiu.

 • "Prawo Agaty": "Na planie nie ma 'zgniłego jaja'" - wywiad z Agnieszką Dygant

  Agnieszka Dygant, czyli Agata Przybysz z "Prawa Agaty", odpowiada na pytania internautów. Zdradza m.in. jakich rad udzieliłaby swojej bohaterce i z czego ma największy ubaw na planie.

 • "Taniec z gwiazdami": Mela i Soszyńska szaleją na próbie!

  Magdalena Soszyńska najpierw udaje że gra na protezie nogi Jana Meli niczym na gitarze, a następnie zdejmuje ją i śpiewa jak do mikrofonu...

 • "Jeden gniewny Charlie": Prawdziwy facet z jajami

  ...z serialu to prawdziwy facet z jajami. - Do tego mamy Bruce’a Helforda, który moim zdaniem jest najinteligentniejszym umysłem w showbiznesie. Dostrzegł we mnie wiele cech, dzięki którym udało się nam...

 • Grzegorz Łapanowski: To nie czas na eksperymenty

  Grzegorz Łapanowski na Wielkanoc piecze pasztet, robi majonez, zajada faszerowane jajka i żurek z purée ziemniaczanym. "Lepiej eksperymentować z tym, co ma swoje źródło w przeszłości" - radzi wierny tradycyjnej kuchni prowadzący program "Top Chef", którego obecnie możemy też oglądać na parkiecie "Tańca z Gwiazdami".

Zdjęcia na temat: jaj -z
Wideo na temat: jaj -z
 • Lara Gessler: To mama miała jaja

  Ojciec dbało o domowe ognisko, mama stawiała na karierę – opowiada Lara Gessler o swojej rodzinie. Córka znanej restauratorki twierdzi, że to dzięki postawie ojca nie odczuwała nadmiernie nieobecności matki. Zawsze szanowała też dokonania zawodowe swojej mamy.