• Informacje na temat:

  jak gwiazdy wyglądają dziś

Artykuły na temat: jak gwiazdy wyglądają dziś
 • "Dynastia": Jak wyglądają obecnie gwiazdy serialu?

  ...początkach znajomości Joan Collins (Alexis) z Gordonem Thomsonem (Adam). Jak się okazuje, poza ekranem było równie ciężko. - Towarzyszyła nam ogromna presja. Każdego dnia, na każdym kroku. Byliśmy serialowym nr. 1 w tamtym czasie - wyznał 58-letni dziś John James (Jeff).  - Miano najlepszego serialu zawdzięczaliśmy zdecydowanie Joan Collins. Do momentu jej przyjścia "Dynastii" groziło zakończenie...

 • Wojewódzki, Drzyzga i Młynarska, czyli talk-show po polsku

  To, jak dziś wyglądają programy typu talk-show, a także publicystyczne, jest zasługą jednego człowieka. Odchodzący właśnie na emeryturę Amerykanin David Letterman stworzył genialny wzorzec. Czerpią z niego między innymi Kuba Wojewódzki, Agata Młynarska czy Ewa Drzyzga.

 • Sławne dzieci gwiazd

  Dzięki temu, że mają ułatwiony start w świecie show-biznesu, wiele z nich decyduje się na rozpoczęcie kariery w bardzo młodym wieku. Obiecujące gwiazdy kina i aspirujące modelki światowej sławy - kim są i jak wyglądają dzieci sławnych gwiazd?

 • Joanna Żółkowska: Pasja życia

  Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Energiczna, zdecydowana, niezależna. Matka aktorki Pauliny Hotlz. Joanna Żółkowska kończy dziś 65 lat.

 • ...w 2004 roku, dwa lata później urodziła córkę Miłosławę. Niestety, małżeństwo zakończyło się zdradą Borcucha i rozwodem. O związku z Tomkiem aktorka dziś mówi: - Bardzo to było fajne, miłe. Dawni...

 • Marcelina Zawadzka: Odpocznę później

  W obecnej edycji "Tańca z Gwiazdami" konkurencja jest ogromna. Znana piosenkarka zadziwia kunsztem, lubiana aktorka fruwa jak motyl. Ale jest dziewczyna, która w tańcu robi niesamowite postępy. Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011, też ma wielkie szanse na Kryształową Kulę.

 • Beata Tadla wspiera Jarosława Kreta w walce z chorobą. Tak wyglądają dziś ich relacje

  Choć od tamtych wydarzeń minął już rok, wszyscy doskonale pamiętają emocje, jakie wówczas towarzyszyły Beacie Tadli (44). Z ukochanym Jarosławem Kretem (55) miała rywalizować w "Tańcu z gwiazdami", gdy okazało, że ich związek należy już do przeszłości... - Poinformowano mnie o tym podczas wywiadu. Nie ukrywałam zaskoczenia - denerwowała się dziennikarka. Ale czas leczy rano i dziś wybaczyła...

 • t.A.T.u.: Wokalistka zaatakowała gejów

  Znana z rosyjskiego duetu t.A.T.u. wokalistka Julia Wołkowa kiedyś udawała lesbijkę. Dziś pogardliwie wypowiada się o mniejszościach seksualnych.

 • Dziecięce gwiazdy kultowych seriali... Co u nich słychać?

  Kanał TVP Seriale przygotował nie lada gratkę dla swych widzów. 5 czerwca stacja wyemituje program "Idole twojego dzieciństwa", w którym udział wzięli odtwórcy głównych ról w kultowych serialach dla młodzieży takich jak "Szaleństwa Majki Skowron", "Dziewczyna i chłopak" czy "Rodzina Leśniewskich".

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

Dyskusje na temat: jak gwiazdy wyglądają dziś