• Informacje na temat:

  jak gwiazdy wyglądają naprawdę

Artykuły na temat: jak gwiazdy wyglądają naprawdę
 • Sławne dzieci gwiazd

  Dzięki temu, że mają ułatwiony start w świecie show-biznesu, wiele z nich decyduje się na rozpoczęcie kariery w bardzo młodym wieku. Obiecujące gwiazdy kina i aspirujące modelki światowej sławy - kim są i jak wyglądają dzieci sławnych gwiazd?

 • Wojciech Mann: Naprawdę ma kłopoty ze zdrowiem?

  "Dramat Wojciecha Manna! Ma bardzo poważne problemy zdrowotne". "W końcu skończy na wózku inwalidzkim". Takie informacje dotarły kilka dni temu do mediów. Liczni fani jednej z największych legend polskiego dziennikarstwa muzycznego na poważnie zatrwożyli się o jego zdrowie.

 • Portal o bogaczach ujawnia, z czego tak naprawdę żyje Piotr Woźniak-Starak!

  .... Postanowiliśmy się więc przyjrzeć jak te jego biznesy wyglądają. No i jest słabo" - czytamy na portalu polskanabogato.pl. Oficjalnie Piotrek prowadzi dwie spólki. Pierwsza to firma producencka Watchout(...)Bajeczny ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka to teraz numer jeden we wszystkich tabloidach i portalach plotkarskich. W końcu nic tak nie działa na wyobraźnię jak połączenie świata gwiazd...

 • Natasza Urbańska: Czekałam na taki program jak "Super STARcie"

  - Najbardziej boję się opery - przyznaje Natasza Urbańska. W programie "Super STARcie" wokalistka musi mierzyć się z różnymi, bardzo często obcymi jej gatunkami muzycznymi, takimi jak folk, hip-hop, rap, czy opera.

 • "M jak miłość": Anna Wendzikowska czeka na dziecko i swą debiutancką książkę

  Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", w lutym zostanie mamą. Wcześniej jednak, bo jeszcze w październiku, aktorka zadebiutuje w roli... pisarki.

 • Agnieszka Jastrzębska: 200 imprez rocznie!

  Prowadząca reality show "Kto poślubi mojego syna?" opowiada o kulisach pracy na planie i o tym, czy program ją czegoś nauczył jako matkę.

 • Jak tak można? Internauci bezlitośni dla biustu Sochy!

  ..., w których zamieszczono zdjęcia Sochy, zaroiło się od okropnych i bardzo nieprzychylnych komentarzy.  - "Soszanka ma płaskie cycki, sorry kobieto, nago one wyglądają zapewne lepiej, ale tu, cóż, lepiej ubrać się w sukienkę z wbudowanym gorsetem". - "Sochę to chyba porąbało z tymi filetami po dwójce dzieci na wierzchu, masakra. "Lekko zwiędłe piersi nieubrane w biustonosz jakoś się plączą po...

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

 • Nick Cannon uprawiał seks z innymi gwiazdami, a z żoną…

  Mąż Mariah Carey (44 l.), Nick Cannon (33 l.), podobnie jak Lindsay Lohan chwali się seksualnymi podbojami.

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

Dyskusje na temat: jak gwiazdy wyglądają naprawdę
 • Re: Gwiazdy bez makijażu

  Wszystkie wyglądają bardzo dobrze. Nienawidzę makijażu, bo muszę kombinować jak kobitka wygląda naprawdę.

 • Re: Gwiazdy bez makijażu

  Tak naprawdę to tylko Mucha i Dereszowska naturalnie wyglądają - nie ważne czy fajnie czy nie. Ale Kożuch i Miko mają za dużo światła padającego na twarz, a to już działa jak profesjonalny make-up, nie widać tej ich "naturalności" - kłamczuchy!