• Informacje na temat:

  jak jarek

Artykuły na temat: jak jarek
Zdjęcia na temat: jak jarek
Wideo na temat: jak jarek
 • Tak zaczynał Jarek Kuźniar. Jako pisanka!

  Jarek Kuźniar jest dzisiaj jednym z najpopularniejszych i... najbardziej nielubianych dziennikarzy w kraju. Niewielu jednak pamięta, jak zaczynał. Zobaczcie Kuźniara w roli pisanki w Telewizji Sudeckiej. Rok 1994!

 • Jarek Bieniuk: "Popełniłem błędy jako rodzic i pewnie jeszcze parę popełnię"

  Jeszcze przed świętami Jarek Bieniuk spotkał się z Jastrzębską i opowiedział jej o tym, jak teraz wygląda jego życie. Przyznał, że bożonarodzeniowy okres jest dla niego szczególny, bo właśnie na ten czas przypadały urodziny jego ukochanej, Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła jakiś czas temu i teraz mężczyzna samotnie wychowuje troje dzieci. Jeszcze gdy żyła, on sam był nieco innym rodzicem

 • "M jak miłość": Odcinek 1403.

  Iza znajduje przed drzwiami domu kolejną białą różę, podrzuconą przez ludzi Artura i wpada w panikę. Tymczasem Marcin zauważa przypadkiem na ulicy Jarka i zaczyna bandytę śledzić. Nie wie, że ten celowo jedzie na odludzie, by go tam zaatakować. Asia coraz bardziej martwi się o Zosię i w końcu odkrywa, że dziewczyna ma romans z Erykiem. Ale do Warszawy wraca wcześniej z wakacji żona muzyka, Dorota.

Dyskusje na temat: jak jarek