• Informacje na temat:

  jak maria

Artykuły na temat: jak maria
 • "M jak miłość": Maria na randce z ojcem Katii?!

  Maria zorganizuje spotkanie Katii z ojcem - w bistro – i sprytnie doprowadzi do ich pojednania. A później sama padnie "ofiarą" Otara.

 • "M jak miłość": Sekrety Marii Rybarczyk

  Maria Rybarczyk namiętnie czyta książki, uwielbia masaż shiatsu i jest otwarta na to, co przynosi los. Aktorka, która występuje w "M jak miłość", zdradza, że lubi swoją postać i czeka na rozwój jej relacji z serialowym Jerzym.

 • Maria Dębska i Marcin Bosak szczęśliwi jak nigdy dotąd

  Maria Dębska (27 l.) i Marcin Bosak (39 l.) przez długi czas ukrywali swoje uczucie. Obecnie nie mają już problemu, by pokazywać się razem publicznie i afiszować się ze swoją miłością. Co więcej, w środowisku nie brakuje ostatnio plotek na temat ich ślubu!

 • Maria Niklińska córką Złej Królowej

  Maria Niklińska użyczyła głosu jednej z postaci w serialu "Ever After High", którego bohaterkami są lalki będące dziećmi słynnych postaci z baśni, takich jak Śpiąca Królewna, Królewna Śnieżka czy Alicja z Krainy Czarów. Dla Niklińskiej to nie pierwsza rola w dubbingu.

 • "M jak miłość": Maria uratuje życie Starskiemu!

  Niebawem Kamil (Radosław Krzyżowski) przez przypadek przedawkuje leki i wpadnie we wstrząs. Na szczęście Maria (Małgorzata Pieńkowska) będzie na miejscu i w porę wezwie karetkę. Zadzwoni też po pomoc do Artura (Robert Moskwa)...

 • Maria Pakulnis: Ten magiczny czas

  W przededniu Wigilii Maria Pakulnis opowiada o przygotowaniach do świąt i kulinarnych tradycjach. - Moja rodzina pochodzi z Litwy, więc na stole nie może zabraknąć kutii - zdradza aktorka .

 • "M jak miłość": Maria zrywa z kochankiem

  Jakiś czas temu Bilski (Zbigniew Stryj) trafił za kraty. Artur (Robert Moskwa) był więc przekonany, że tym samym Maria (Małgorzata Pieńkowska) raz na zawsze wykreśliła kochanka ze swojego życia. Nic(...) tego człowieka odpowiedzialna! - Artur z trudem będzie panował nad emocjami. Po tej rozmowie Maria znowu odwiedzi Roberta, ponieważ wreszcie postanowi z nim zerwać. - Muszę być z tobą uczciwa...

 • Karolina Gruszka jako Maria Skłodowska-Curie

  W 2016 roku do kin trafi wystawna, międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki - Marii Skłodowskiej-Curie. "Maria Curie" to historia niezwykłej kobiety, która opuszcza ojczyznę i wyjeżdża do Francji, by rozpocząć karierę naukową. A przy tym niepowtarzalna podróż w czasie do Paryża z przełomu wieków - miasta intryg, romansów, sztuki i odkryć, które zmieniały świat.

 • "Na Wspólnej": Reformy Marii

  Po powrocie z Paryża Maria (Bożena Dykiel) z zachwytem opowie dzieciom o cudownej wycieczce.

 • "Sils Maria" : Sztuka wysoka, sztuka niska

  Aktorka w momencie kryzysu egzystencjalnego, życie w świecie rządzonym przez media, filmy o superbohaterach jako widmo zagłady, które ciąży nad prawdziwą sztuką. "Sils Maria" Oliviera Assayasa w wielu punktach przypomina "Birdmana" Alejandro Gonzáleza Ińárritu. Jest jednak dziełem mniej efekciarskim i bardziej szczerym, słowem: lepszym.

Zdjęcia na temat: jak maria
Wideo na temat: jak maria
 • "Pod powierzchnią": Maria Kowalska o swoim debiucie

  Maria Kowalska opowiada o swoim debiucie w serialu "Pod powierzchnią". Jak pracowało się jej na planie?

 • Maria Peszek wraca z nowym klipem!

  "POLSKA A B C i D" to pierwszy singiel promujący nowy album Marii Peszek "KARABIN", który ukaże się 26 lutego. "Można szczuć słowem, można szczuć modlitwą, można dzielić Polskę, tnąc krzyżem jak brzytwą" - śpiewa wokalistka.

 • „M jak miłość”: Artur i Maria wrócą do siebie?

  W 1159. odcinku „M jak miłość”: Maria zaproponuje Arturowi, by znów razem zamieszkali… do czasu, gdy Rogowski odzyska zdrowie. Były mąż jej pomysł jednak odrzuci. I wyzna cicho: - Nie zniosę litości, Marysiu... Zamieszkam z tobą tylko wtedy, jeśli mi wybaczysz… I jeśli pozwolisz mi do siebie wrócić. Co Rogowska odpowie?

Dyskusje na temat: jak maria